TomTom ogłasza cenę zestawu samochodowego dla iPhone’a

TomTom ogłasza cenę zestawu samochodowego dla iPhone’a29.09.2009 12:13
TomTom ogłasza cenę zestawu samochodowego dla iPhone’a
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

Aplikacja nawigacyjna TomTom dla iPhone’a jest dostępna w App Store już od sierpnia tego roku. Wielu użytkowników zdecydowało się jednak odłożyć zakup aplikacji, do czasu poznania cen zestawu samochodowego, jak i jego ulepszenia funkcjonalności samej aplikacji. Zestaw samochodowy dla iPhone’a, w którego skład wchodzi dodatkowy odbiornik sygnału GPS, uchwyt mocowany do szyby, wraz z wbudowanym głośnikiem ma się pojawić w sklepach na terenie USA już w październiku.

TomTom International BV ustalił cenę tego zestawu na poziomie 119,9. USD lub 99,95 EUR. Te właśnie ceny spowodowały lekkie poruszenie na blogach GPS. Biorąc pod uwagę fakt, że aplikacja razem z zestawem samochodowym kosztuje w Stanach Zjednoczonych blisko 220 USD, należałoby poddać wątpliwości sens zakupu takiego rozwiązania. Za niższą cenę można dostać urządzenia nawigacyjne z większymi możliwościami.

Pocieszający jest fakt, że uchwyt samochodowy od TomTom nie jest opatentowany, co daje innym producentom akcesoriów pole do popisu. Być może już niebawem pojawią się alternatywne rozwiązania w znacznie niższych cenach. Pozostaje nam czekać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)