TomTom - nowa wersja aplikacji na iPhone'a

TomTom - nowa wersja aplikacji na iPhone'a

TomTom - nowa wersja aplikacji na iPhone'a
Źródło zdjęć: © TomTom
03.08.2011 14:00, aktualizacja: 03.08.2011 14:13

TomTom udostępnił nową wersję aplikacji TomTom dedykowaną smartfonom iPhone, w której znajdziemy nowe funkcje: planowanie trasy typu multi-stop i wykorzystanie technologii TomTom HD Traffic. Obie te funkcjonalności są po raz pierwszy dostępne w polskich wersjach aplikacji.

Dane o sytuacji na drodze pochodzą z wielu źródeł, dzięki czemu użytkownicy aplikacji TomTom są zawsze dobrze poinformowani. Dodatkowo, informacje aktualizowane są co dwie minuty, jest to do siedmiu razy szybciej niż w innych technologiach.

Obraz
© (fot. TomTom)

Trasy typu multi-stop umożliwiają kierowcy planowanie podróży uwzględniającej postój na stacji benzynowej, adres przyjaciół, których chce odebrać oraz warte zobaczenia atrakcje turystyczne na trasie do wybranego miejsca docelowego. Dzięki tej funkcji nie trzeba już za każdym razem planować nowej trasy do poszczególnych punktów, co więcej kierowca będzie znał dokładny czas dojazdu do celu z uwzględnieniem punktów pośrednich.

Nowa wersja aplikacji dostarcza również najnowsze mapy, które obejmują ostatnie zmiany na drogach. Dodatkowo, została uzupełniona baza fotoradarów.

Ponadto w aplikacji znajdziemy:
- Najdokładniejsze mapy od TomTom, działające bez sygnału GSM
- Codzienne nowe, darmowe aktualizacje map dzięki Map Share
- Wiarygodne informacje na temat czasu podróży o każdej porze dnia dzięki IQ Routes
- Jasne nawigowanie w czasie rozmowy telefonicznej dzięki wielofunkcyjności systemu iOS
- Bezproblemową integrację z kontaktami zapisanymi na smartfonie iPhone, zdjęciami, muzyką, emailem oraz kalendarzem, włączając w to funkcję Nawiguj Do Zdjęcia

Dedykowana smartfonom iPhone aplikacja TomTom, wersja 1.8. jest dostępna w App Store dla modeli iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G i iPod Touch.

Ceny:
TomTom Polska: 49,99€
TomTom Europa Wschodnia: 59,99 €
TomTom Europa: 79,99€

TomTom HD Traffic jest funkcją objętą dodatkową opłatą dostępną przy zakupie aplikacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)