TomTom wprowadził do map 5 milionów poprawek

TomTom wprowadził do map 5 milionów poprawek

16.12.2008 10:52, aktual.: 16.12.2008 17:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

omTom ogłasza, że członkowie społeczności TomTom Map Share wprowadzili na całym świecie pięć milionów uaktualnień map. Tak wielki sukces jest wynikiem doskonałej adaptacji i wykorzystywania technologii TomTom Map Share przez jej klientów.

TomTom ogłasza, że członkowie społeczności TomTom Map Share wprowadzili na całym świecie pięć milionów uaktualnień map. Tak wielki sukces jest wynikiem doskonałej adaptacji i wykorzystywania technologii TomTom Map Share przez jej klientów. Społeczność ta powiększyła się z pół miliona użytkowników na początku tego roku do ponad pięciu milionów dzisiaj.

Dzięki pomocy klientów z całego świata TomTom ma możliwość dostarczania najbardziej aktualnych map nieustannie zmieniającej się sieci dróg. Map Share pozwala dokonywać poprawek map bezpośrednio na swoich urządzeniach nawigacyjnych TomTom. Po sprawdzeniu przez moderatorów TomTom poprawki te są udostępniane całej społeczności Map Share, zapewniając klientom TomTom dostęp do najbardziej aktualnych map. TomTom Map Share otrzymało prestiżowy niemiecki certyfikat TÜV SÜD za swoją wydajność, intuicyjność oraz niezawodność.

Obraz
© (fot. TomTom)

“Od samego początku wyobrażaliśmy sobie Map Share jako narzędzie pomagające kierowcom w walce z nieoczekiwanymi zmianami organizacji ruchu i umożliwienie im wykorzystywania ich w okresie pomiędzy oficjalnymi aktualizacjami map”. powiedziała Corinne Vigreux, Managing Director w firmie TomTom. “Aby zobrazować te pięć milionów poprawek, proszę sobie wyobrazić, że na godzinną podróż gdziekolwiek w Europie albo Ameryce Północnej ma wpływ około 20 – 30 poprawek Map Share.”

Sukces Map Share polega również na tym, że wprowadzane poprawki są dokładnie tymi, na których najbardziej zależy użytkownikom. Wynika to z faktu, że to właśnie sami użytkownicy zgłaszają i dzielą się poprawkami. Znaczenie tego rozwiązania wzrasta jeszcze bardziej, gdy porównamy jego wyniki do 1500. poprawek miesięcznie, które Tele Atlas otrzymuje przeciętnie od wszystkich użytkowników końcowych poprzez internetowy system raportowania Map Insight.

Interesujące fakty dotyczące Map Share:
• dodano setki tysięcy nazw ulic
• poprawiono prawie milion błędnie zamkniętych (lub otwartych) ulic
• najwięcej poprawek wprowadzają obecnie Amerykanie, Niemcy i Brytyjczycy

Pełny pakiet map TomTom –. wysokiej jakości mapy preinstalowane na wszystkich produktach TomTom – posiada gwarancję jakości map, usługę TomTom Map Update Service™ oraz rozwiązanie Map Share – co pozwala firmie TomTom wyposażać swoich klientów w najbardziej aktualne i niezawodne mapy na rynku.

Poprawki Map Share są dostępne dla wszystkich klientów TomTom poprzez oprogramowanie TomTom HOME, które jest dołączone do każdego urządzenia TomTom.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także