TomTom White Pearl - pierwsza nawigacja dla kobiet

TomTom White Pearl - pierwsza nawigacja dla kobiet

02.06.2009 12:37, aktual.: 02.06.2009 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TomTom przedstawił dzisiaj nawigację zaprojektowaną specjalnie z myślą o kobietach. Model White Pearl stworzony jest na bazie nawigacji TomTom ONE IQ Routes, uzupełniony został jednak o kilka znaczących modyfikacji.

Oryginalne wzornictwo, wykorzystujące kwiatowe inspiracje, sprawia, że urządzenie wyróżnia się spośród szeregu konkurencyjnych produktów. Firma TomTom przygotowała także specjalny, dedykowany kobietom kontent dzięki któremu przygoda z nawigacją umożliwi bezstresowe i przyjemne podróże.

Obraz
© (fot. TomTom)

Dzięki perłowemu wykończeniu oraz dopasowanemu stylistycznie uchwytowi EasyPort, model ten całkowicie odchodzi od typowego wyglądu urządzeń nawigacyjnych. Subtelny kwiatowy wzór, który dekoruje urządzenie, wykorzystany został nie tylko na obudowie ale również na ekranie startowym tworząc interesującą, spójną całość.

White Pearl wraz z uchwytem może być bezpiecznie przechowywany w damskiej torebce dzięki pasującemu, jedwabnemu woreczkowi doskonale dopełniającemu ten prawdziwie kobiecy zestaw.

Przygotowana z myślą o kobietach, limitowana seria TomTom ONE IQ Routes ma również zainstalowany bardzo przydatny zbiór Użytecznych Miejsc. Kategorie takie jak „Miejsca, w których warto bywać”. (‘Places to be seen’), „Kupuj bez ograniczeń” (‘Shop ‘til you drop’) czy „Moda na każdy dzień” (‘Everyday fashion’) pomogą nowoczesnym kobietom dotrzeć do najlepszych lokalizacji w mieście. W ich skład wchodzą sklepy - od mody do dekoracji wnętrz, restauracje, bary, kawiarnie, kina i teatry.

Obraz
© (fot. TomTom)

“Zaprojektowaliśmy produkt skierowany do kobiet, łącząc element zabawy, ekskluzywności i stylu z doskonałą nawigacją TomTom”, powiedziała Corinne Vigreux, Managing Director w firmie TomTom. “Ten ważny segment rynku był w przeszłości niedoceniany przez producentów elektroniki użytkowej. My jednak dostrzegamy jego wagę i w odpowiedzi na jego zapotrzebowanie opracowaliśmy ten właśnie produkt”

Limitowana edycja TomTom White Pearl będzie sprzedawana jedynie w wybranych sklepach. Urządzenie jest wyposażone w typowe dla marki TomTom funkcje nawigacyjne - posiada m.in. technologię Map Share oraz Help Me! Menu. Wykorzystuje również unikalną technologię IQ Routes firmy TomTom, zapewniając kierowcom najdokładniejsze informacje dotyczące czasu podróży i godziny dotarcia do celu, oraz Asystenta Pasa Ruchu, który pomoże wybrać właściwy pas na skomplikowanych skrzyżowaniach.

Sugerowana cena detaliczna nowej nawigacji TomTom White Pearl to 849 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)