Nowa wersja MobileNavigotr dla iPhona i nie tylko

Nowa wersja MobileNavigotr dla iPhona i nie tylko

03.08.2009 15:44, aktual.: 03.08.2009 16:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sklepie iTunes pojawiła się już regionalna wersja oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator firmy NAVIGON dla urządzeń iPhone. To alternatywa dla tych, którzy nie potrzebują wersji z 40 krajami Europy. Wersja regionalna kosztuje równowartość 69.99 EUR i zawiera m.in. mapy Austrii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Słowacji, Estonii, Grecji, Węgier, Litwy, Łotwy, Polski, Rumunii i Słowenii.

Cały czas dostępna jest także bezpłatna wersja LITE - bez możliwości nawigacji, ale z podglądem mapy i celów specjalnych. Działa ona także na iPod’ach Touch.

Obraz
© (fot. Navigon)

Od 3. lipca NAVIGON wprowadziła także specjalną wakacyjną ofertę na oprogramowanie nawigacyjne MobileNavigator na platformy Symbian, WindowsMobile oraz iPhone. Do końca sierpnia wersja europejska oprogramowania, z mapami 40 krajów, będzie kosztować równowartość 79,99 EUR. Nie potrzebne są żadne dodatkowe opłaty, aby cieszyć się w pełni funkcjonalną nawigacją, ponieważ oprogramowanie i mapy przechowywane są bezpośrednio w urządzeniu.
Zniżką objęta będzie też funkcja Radar Info na platformy Symbian i WindowsMobile, która przez 12 miesięcy pozwala aktualizować informacje dotyczące rozmieszczenia radarów na drogach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)