Tomasz Lis ma swój program w Internecie

27.09.2007 09:00, aktual.: 27.09.2007 09:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Co z Polską" - to tytuł nowego programu Tomasza Lisa, który będzie emitowany tylko w internecie. Pierwszy odcinek już dzisiaj. Producentami programu są agencja interaktywna Tribal DDB oraz Dom Produkcyjny Cut Cut. Patronem medialnym został portal Gazeta.pl.

Program będzie można oglądać co tydzień pod adresem http://cozpolska.pl . Pierwsze wydanie będzie dostępne dzisiaj od godz. 18. Wystąpią w nim Wojciech Olejniczak ( LiD ) oraz Jacek Kurski ( PiS ). Kolejne wydania będą się pojawiały w czwartki o godz. 22.

Każdy program będzie trwał około 20 min, a rozmowy z politykami mają zostać podzielone na 2-3 minutowe odcinki.

_ -Mam nadzieję, że będzie to udany eksperyment, ale także początek czegoś zupełnie nowego. bo to nie jest banał: dziś największe portale internetowe to miliony kliknięć i odbiorców. Wielu gazetom można by tego życzyć i myślę, że dojdziemy do punktu, w którym będziemy mogli się mierzyć ze stacjami telewizyjnymi - _ powiedział Tomasz Lis portalowi Gazeta.pl.

Program ma być dla Lisa stałym zajęciem, deklaruje, że przynajmniej przez parę miesięcy nie będzie występował w żadnej telewizji.

Więcej: Gazeta.pl - http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,80269,4524936.html

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)