Zamień swój tablet lub telefon w... telewizor

Strona głównaZamień swój tablet lub telefon w... telewizor
13.05.2014 09:39
Zamień swój tablet lub telefon w... telewizor
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

PT115m to miniaturowych rozmiarów tuner, który zapewnia dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej na ekranie większości popularnych urządzeń mobilnych: tabletów lub smartfonów z systemem Android i wyposażonych w złącze microUSB oraz obsługę standardu USB OTG.

Urządzenie zmienia tablet/smartfon w przenośny odbiornik telewizyjny i współpracuje z blisko 9. proc. tabletów i smartfonów dostępnych na rynku. Urządzenie wyposażone jest w antenę, która umożliwia odbiór telewizji w dowolnym miejscu. Odbiornik podłącza się do portu USB urządzenia przenośnego i po zainstalowaniu darmowego oprogramowania można odbierać kanały telewizyjne.

Jedynym software’owym wymaganiem jest aktualizacja tabletu i telefonu z Androidem do wersji systemu 4.0 lub nowszej. Produkt nie wymaga połączenia internetowego ani też dodatkowego zasilania.

PT115. działa jako w pełni funkcjonalny tuner, pozwalając także na nagrywanie aktualnie oglądanego programu. Wyposażony jest również w funkcję Timeshift, która umożliwia pauzowanie, wznawianie i przewijanie oglądanego kanału telewizyjnego. Ponadto oferuje elektroniczny przewodnik po kanałach EPG, dzięki czemu w ławy i przejrzysty sposób można sprawdzić program TV z poziomu aplikacji mobilnej.

Aby płynnie odtwarzać kanały w jakości HD tuner musi być podłączony do urządzenia z procesorem Cortex o taktowaniu min. 1,2 GHz (np. Cortex A8). Telefon lub smartfon musi także posiadać co najmniej 51. MB pamięci RAM. PT115m odtwarza wideo w formacie MPEG-II Main Profile @ Main Level oraz MPEG-4 (H.264).

Cena: 100 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)