Nasza-klasa będzie miała swój program telewizyjny?

Nasza-klasa będzie miała swój program telewizyjny?

Nasza-klasa będzie miała swój program telewizyjny?
05.02.2009 18:00, aktualizacja: 06.02.2009 09:13

Firma Rochstar, producent filmów i programów telewizyjnych takich jak Szymon Majewski Show lub Gwiazdy tańczą na lodzie, rozpoczęła właśnie współpracę z portalem internetowym Nasza-klasa. Efektem kooperacji ma być nowy program telewizyjny, który najprawdopodobniej będzie emitowany w TVP2 już na początku kwietnia tego roku.

"Nie mogę jeszcze zdradzić szczegółów umowy. Wszystko zostanie podane do publicznej wiadomości już wkrótce, gdy wszystkie formalności zostaną zakończone. Mogę jedynie powiedzieć, że współpraca dotyczy nowego programu telewizyjnego" - powiedziała dla PC World Joanna Gajewska, rzecznik prasowy serwisu Nasza-klasa.pl.

Ewenement popularności serwisu społecznościowego jest idealnym materiałem na telewizyjny program rozrywkowy. Choćby dlatego telewizyjna Dwójka jeszcze przed poznaniem szczegółów umowy firmy Rochstar i Naszej-klasy, wyraziła zainteresowanie emisją nowego programu. Bardzo prawdopodobne, że będzie można go oglądać już od kwietnie tego roku.

Wszystko wskazuje na to, że nowy program telewizyjny będzie prawdziwym hitem. Serwis społecznościowy bije wszelkie rekordy popularności. Tylko w ostatnim tygodniu w wyszukiwarkę Onetu wpisano hasło "nasza klasa" aż 38302 razy. Z kolei firma Rochstar ma na swoim koncie same widowiskowe produkcje. Jej najbardziej znane programy to: Gwiazdy tańczą na lodzie, Jak oni śpiewają, Szymon Majewski Show, Sylwester z Jedynką, Mamy cię!, Narodowy test na inteligencję i Narodowy test na prawo jazdy. Poza tym produkuje programy dla wszystkich największych anten w Polsce: TVP1, TVP2, Polsat, TVN i TV Puls.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (198)