Technologia 3D w każdym domu?

Technologia 3D w każdym domu?

Technologia 3D w każdym domu?
Źródło zdjęć: © Samsung
12.01.2011 11:11, aktualizacja: 12.01.2011 11:36

Liczne badania pokazują, że mimo ostrożności, z jaką podchodzimy do zakupów online, już co 4 Polak dokonuje zakupów w sieci. Produkty chętnie oglądamy w tradycyjnych sklepach, jednak internet kusi nas niższą ceną

Serwis Ceneo.pl przeprowadził analizę popularności poszczególnych grup produktów w 201. roku. Tradycyjnie królują telewizory, komputery i telefony, a więc sprzęt który w internecie można kupić zdecydowanie taniej niż offline. Miniony rok pokazuje, że coraz popularniejsze stają się stosunkowo nowe na rynku telewizory 3D.

Obraz
© (fot. Toshiba)

Jakie telewizory najchętniej wybierają internauci? Przede wszystkim LCD, natomiast coraz mniejszym zainteresowaniem cieszą się do niedawna popularne plazmy. Rok 201. pokazał także nowy wyraźny trend: Polacy coraz chętniej stawiają na technologię 3D. Statystyki roczne mówią, że wśród 30 najpopularniejszych telewizorów były trzy telewizory 3D. Natomiast w samym grudniu, wśród 30 telewizorów było już 7 w technologii 3D. Szykuje się rewolucja?

Najtańsze modele 3. można kupić za niecałe 4 tys. zł. Ale czy warto? Na pewno doznania wizualne są wyjątkowe. Nie trzeba już wyjść do kina by za pomocą specjalnych okularów rozkoszować się trójwymiarowym obrazem. Ciekawe nowinki pojawiły się na niedawnych targach w Las Vegas. Toshiba zaprezentowała telewizor 3D do którego nie potrzeba już okularów. Co więcej, zapowiedziała jego wprowadzenie na rynek. Pierwsze modele mają się pojawić już w ciągu roku.

Obraz
© (fot. Ceneo)
Obraz
© (fot. Ceneo)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)