Trochę inne, pasywne okulary 3D

Trochę inne, pasywne okulary 3D

Trochę inne, pasywne okulary 3D
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.02.2012 11:05, aktualizacja: 13.02.2012 11:59

Na rynku debiutują pasywne okulary 3D (polaryzacyjne) kalifornijskiej firmy EX3D. To co odróżnia ich od konkurencji, to ciekawy, odmienny od klasycznych konstrukcji, modny wygląd.

*Na rynku debiutują pasywne okulary 3D (polaryzacyjne) kalifornijskiej firmy EX3D. To co odróżnia ich od konkurencji, to ciekawy, odmienny od klasycznych konstrukcji, modny wygląd. *

Każda para EX3. wygląda, jak okulary znane z salonów optycznych. W ofercie producenta znajduje się kilkanaście modeli w czterech seriach – Casual, Fashion, Kids i Premium - przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Mogą być wykorzystywane do oglądania filmów w technologii RealD, w kinach lub na telewizorach, a także trójwymiarowych gier komputerowych.

Wszystkie modele okularów EX3. są pasywne, a więc takie, jak te wykorzystywane w salach kinowych. Taka technika sprawia, że okulary są bardzo lekkie i nie muszą korzystać z baterii. Okulary EX3D są nie tylko stylowe, ale także solidne i bezpieczne. Wszystkie modele zostały wyposażone w odporne na zadrapania soczewki, które pochłaniają promieniowanie UV.

Sugerowana cena okularów nie jest niska i wynosi aż *129 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)