Świąteczne nowości w telewizji TP

Świąteczne nowości w telewizji TP

Świąteczne nowości w telewizji TP
Źródło zdjęć: © TP S.A.
09.12.2011 10:28

Wszyscy klienci telewizji TP mają od grudnia dostęp do kanału Polsat, który dołączył do podstawowego pakietu. W sumie zawiera on ok. 50 najbardziej popularnych kanałów telewizyjnych, w tym HD.

Wybierając nową ofertę Funpack HD, otrzymujemy nie tylko telewizję, ale także szybki internet i telefon z nielimitowanymi rozmowami na krajowe numery telefoniczne w jednej korzystnej cenie. W ramach abonamentu TP oferuje dostęp do podstawowego pakietu kanałów TV oraz pakietu Witaj HD. To w sumie 7. kanałów telewizyjnych, w tym 14 w jakości HD. Do tego wideo na życzenie z blisko 1000 filmów do wyboru i telewizja na życzenie, która umożliwia oglądanie ulubionych programów telewizyjnych w najbardziej dogodnej chwili aż do 7 dni po emisji. Funpack HD jest dostępny od 128,91 zł miesięcznie.

Ponadto, korzystając ze świątecznej promocji, otrzymujemy w prezencie kamerę HD umożliwiającą nagrywanie filmów w jakości Full HD i łatwe dzielenie się nimi w internecie na serwisach społecznościowych takich jak Facebook czy YouTube.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)