Canal+ za darmo w promocji telewizji TP

Canal+ za darmo w promocji telewizji TP
Źródło zdjęć: © tpsa

05.11.2007 15:28, aktual.: 06.11.2007 09:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 1. listopada zamawiający multipakiet tp lub videostradę tp, mogą oglądać pakiet kanałów Canal+ za darmo nawet przez 3 miesiące.

Cztery programy telewizyjne - Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport oraz Canal+ Sport2 - otrzymają w prezencie na trzy miesiące wszyscy klienci, którzy do końca grudnia 2007 zamówią multipakiet tp.

Telekomunikacja Polska prócz oferty promocyjnej dla nowych klientów dała taką samą możliwość obecnym użytkownikom multipakietu. Mogą oni oglądać cztery programy Canal + od 1 listopada do końca stycznia 2008.

Multipakiet tp to oferta łącząca telewizję, wideo na życzenie, internet i usługi telefoniczne. Jest dostępna w ponad 40 największych miastach w kraju. Daje możliwość oglądania telewizji w najwyższej jakości obrazu i dźwięku za pośrednictwem linii telefonicznej TP. W ofercie podstawowej znajduje się 35 kanałów telewizyjnych, istnieje możliwość dokupienia wybranego pakietu z oferty CYFRA+DSL. Klienci mogą też korzystać z wideo na życzenie, czyli oglądać wybrane przez siebie filmy i programy telewizyjne - w tej chwili w ofercie jest ich ponad 900. W pakiecie znajduje się również dostęp do internetu o prędkości 512 kb/s lub 1024 kb/s oraz druga, niezależna linia telefoniczna, dzięki której można korzystać z telefonii internetowej tp i obniżyć wydatki na rozmowy telefoniczne.

Ceny multipakietu zaczynają się od 59 zł miesięcznie (dwa pierwsze miesiące za 29,90 zł).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)