Nowości w ofercie internetowej Orange

Nowości w ofercie internetowej Orange
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.04.2012 10:55, aktual.: 24.04.2012 08:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zwiększają się miesięczne limity transferu danych w najtańszych opcjach oferty radiowego dostępu do internetu (CDMA) dla klientów indywidualnych i firm. Kupujący usługę Orange Freedom Pro lub Internet dla Firm Pro, a także przedłużający umowę, będą mieli do dyspozycji od 5 do 25 GB miesięcznie. Oprócz tego mogą wybrać jeden z nowych modemów lub routerów dostępnych w ofercie Orange lub skorzystać z obniżonych cen na pozostałe urządzenia.

Kupujący lub przedłużający umowę na jedną z usług –. Orange Freedom Pro – dla klientów indywidualnych lub Internet dla Firm Pro, z najtańszym abonamentem za 49 zł skorzystają od dziś ze zwiększonych do 5 GB limitów na transmisję danych.

Klienci mają do wyboru także inne opcje usługi, w których miesięczne limity wynoszą 1. i 25 GB, a oprócz tego, w zależności od potrzeb mogą dokupować dodatkowe pakiety na transmisję danych i korzystać z nielimitowanego transferu w usłudze „Szczęśliwe Godziny”.

Nowościami w ofercie są także obniżone ceny modemów i routerów oraz nowe urządzenia:

• Anydata ADU895. – pierwszy w ofercie modem CDMA typu USB stick, umożliwia transmisję z prędkością do 9,3 Mb/s (CDMA rev. B),

• Axesstel MV 61. – nowoczesny router obsługujący transmisję danych z prędkością do 9,3 Mb/s (CDMA rev. B), umożliwiający podłączenie kilku komputerów za pomocą portów LAN i wbudowanego modułu bezprzewodowego WiFi.

Więcej informacji i szczegóły oferty na www.orange.pl oraz w salonach Orange.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)