Świąteczne prezenty w ofertach Orange

Świąteczne prezenty w ofertach Orange

Świąteczne prezenty w ofertach Orange
17.11.2008 15:11, aktualizacja: 17.11.2008 15:34

Multimedialne telefony za złotówkę, promocyjne startery i potrójne doładowania oraz setki minut i SMS-ów w prezentach na zawsze - to świąteczne niespodzianki dla klientów Orange. Z oferty można korzystać od 17 listopada 2008 roku.

W ofertach świątecznych Orange na abonament i mix klienci mają duży wybór nowoczesnych, i funkcjonalnych telefonów w atrakcyjnych, gwiazdkowych cenach. Już za złotówkę będą mogli kupić Sony Ericsson W910. oraz Samsung U800 z pamięcią 1 GB - w taryfie abonament

od 5. zł, a w mixie ze zobowiązaniem 35 zł - Sony Ericsson W380i Walkman.

W pozostałych ofertach za złotówkę będą: Motorola E8 z klawiaturą dotykową, LG KU99. Viewty z dotykowym ekranem i aparatem 5 Mpix (oferta abonament) oraz Sony Ericsson W380i Walkman, Nokia 5220 z aparatem 2 Mpix i LG KS360 Etna z klawiaturą QWERTY i komunikatorem Gadu-Gadu (oferta mix).

Klienci, kupując telefon z aktywacją w taryfach abonament i mix mogą wybrać dodatkowo świąteczne prezenty, w postaci bezpłatnych usług pozwalających obniżyć koszty połączeń i korzystać z nich przez cały czas trwania umowy. Są to:

180 minut z wybranym numerem (usługa dostępna w Orange abonament)
180 minut w weekendy
pakiet 400 SMS-ów
tylko 40 gr/ min w Orange
Kapitał Złotówek - niewykorzystane środki przechodzą na kolejne 2 miesiace
pakiet Orange World

Oferta dotyczy również klientów, którzy przedłużą umowę w czasie świątecznych promocji.

Jak zawsze w Orange dostaną więcej niż w ofercie standardowej - dodatkową bezpłatną usługę w prezencie na zawsze, niższe stawki na połączenia i więcej minut do wykorzystania co miesiąc.

W specjalnej świątecznej promocji, która potrwa do 1. stycznia 2009 roku, użytkownicy ofert mix i na kartę, którzy będą doładowywać swój telefon częściej niż co 7 dni, począwszy od drugiego doładowania dostaną dodatkowo aż 200 procent jego wartości. Świąteczny bonus będą mogli przeznaczyć na rozmowy i SMS-y w Orange. Użytkownicy nowych starterów dostaną go już przy pierwszym doładowaniu.

Dla klientów, którzy wybiorą ofertę na kartę, Orange proponuje na Święta specjalne startery i telefony w ofercie Zetafon.
Starter Orange POP za 20 zł, w którym na starcie klienci mają 20 zł a przy pierwszych trzech doładowaniach dostaną o 50 procent więcej;
Starter Nowe Orange Go za 20 zł, w którym na starcie klienci mają 20 zł, a dodatkowo mogą dostać 1440 darmowych minut po doładowaniu konta w ramach promocji Wolny Weekend - 100 proc. więcej minut;
Starter Orange Music za 7 zł, w którym na starcie klienci mają 7 zł, a dodatkowo nawet 900 darmowych minut/SMS-ów na połączenia z wybranym numerem w Orange;
Telefon Samsung J700 z aparatem fotograficznym 1.3 Mpix, MP3, bluetoothem, dyktafonem i radiem, za 1 zł w Zetafonie;
Telefon Nokia 2630 z aparatem fotograficznym, MP3, bluetoothem i radiem - od 49 zł w Zetafonie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)