Spółka ATM wdrożyła w P4 platformę MobileStreaming

Spółka ATM wdrożyła w P4 platformę MobileStreaming

Spółka ATM wdrożyła w P4 platformę MobileStreaming
02.06.2009 16:22, aktualizacja: 02.06.2009 16:45

W ramach podpisanego kontraktu pomiędzy teleinformatyczną spółką ATM i P4, zostało zakończone wdrożenie platformy MobileStreaming, która umożliwia korzystanie z serwisu multimedialnego Oglądaj dostępnego na portalu wap.playmobile.pl.

W ramach podpisanego kontraktu pomiędzy teleinformatyczną spółką ATM i P4, zostało zakończone wdrożenie platformy MobileStreaming, która umożliwia korzystanie z serwisu multimedialnego _ Oglądaj _ dostępnego na portalu _ wap.playmobile.pl _. ATM, w ramach realizowanego kontraktu, dostarczył autorską platformę ATM MobileStreaming, która posiada pełne funkcjonalności w zakresie: archiwizacji treści typu wideo na żądanie, zarządzania treściami wideo na żądanie oraz transmisjami na żywo na telefony komórkowe.

Wdrożona w sieci P4 platforma MobileStreaming umożliwia obsługę automatycznego dostosowania jakości obrazu do urządzenia końcowego oraz dostosowania obrazu do warunków panujących w sieci wraz z pełną integracją z zewnętrznymi systemami operatora, m.in. billingiem oraz platformą zarządzania treścią uruchomionego serwisu multimedialnego.

Opracowana i wdrożona przez ATM platforma MobileStreaming umożliwia klientom Play oglądanie teledysków, filmów, animacji i plotek z życia gwiazd. W serwisie multimedialnym znajdziemy listę TOP oglądanych filmów oraz listę dostępnych kategorii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)