Zmiany w poczcie BlackBerry w Erze

Zmiany w poczcie BlackBerry w Erze

30.09.2010 12:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 30 września usługa BlackBerry zmienia swoje parametry i otrzymuje nową nazwę - Blackberry Mail&Web.

Klienci otrzymają 10. MB danych, dwukrotnie więcej niż dotychczas, które mogą przeznaczyć na korzystanie z poczty elektronicznej i dostęp do Internetu. Po przekroczeniu przyznanego limitu abonent nie będzie obciążany dodatkowymi kosztami, natomiast zostanie ograniczona prędkość transmisji danych. Cena usługi pozostanie na dotychczasowym poziomie i wynosić będzie 23,18 zł.
Abonenci indywidualni i biznesowi korzystający z taryf multimedialnych nadal otrzymywać będą usługę za darmo.

W nowych telefonach Blackberry sprzedawanych w sieci Era, zainstalowana zostanie aplikacja zapewniająca bezpośredni dostęp do portalu społecznościowego Facebook. Abonenci mają również możliwość korzystania z portalu BlackBerry App World, umożliwiającego dostęp do różnego rodzaju, m.in., aplikacji i gier przeznaczonych na ich terminale.

Blackberry Mail&Web to usługa dostępu do poczty e-mail oraz do Internetu z wykorzystaniem przeglądarki Blackberry. Jest ona przeznaczona zarówno dla firm jak i osób prywatnych, niemających własnych serwerów pocztowych. Abonenci mogą korzystać z adresu mailowego stworzonego w systemie @era.blackberry.com i do dziesięciu adresów działających w standardzie POP3 i IMAP.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)