Sony: kino domowe w wersji mini

Sony: kino domowe w wersji mini

Sony: kino domowe w wersji mini
25.05.2007 09:30, aktualizacja: 25.05.2007 10:32

Firma Sony przedstawiła nowy zestaw kina domowego - DAV-IS10. Składa się on z odtwarzacza DVD, subwoofera oraz pięciu głośników satelitarnych.

System nagłośnienia składa się z pięciu miniaturowych kolumienek satelitarnych ( o wielkości piłeczki golfowej ) oraz subwoofera. Jego całkowita moc to 450 W ( 5 x 50 W plus 2 x 100 W - dwudrożny subwoofer ).

Nowość wspiera technologię BRAVIA Theatre Sync, która ułatwia - poprzez złącze HDMI - integrację z wybranymi modelami telewizorów Sony BRAVIA ( operacje przeprowadzane za pomocą jednego uniwersalnego pilota ). Jednostką centralną zestawu jest odtwarzacz DVD, który po podłączeniu ( interfejs HDMI ) do odpowiedniego telewizora HD potrafi przeskalować materiał do formatu 720p lub 1080i.

Dysponuje on dotykowymi przyciskami oraz systemem DIGITAL MEDIA PORT, umożliwiającym komunikację z różnymi przenośnymi odtwarzaczami muzycznymi, w tym telefonami komórkowymi oraz sieciami Bluetooth i Wi-Fi. Warto też wspomnieć o funkcji automatycznej kalibracji DCAC ( Digital Cinema Auto Calibration ).

DAV-IS10 trafi do sprzedaży w lipcu w cenie 800 USD.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)