Kino domowe LG HB45E z obrotowymi głośnikami

Kino domowe LG HB45E z obrotowymi głośnikami

Kino domowe LG HB45E z obrotowymi głośnikami
Źródło zdjęć: © LG
05.07.2010 11:07, aktualizacja: 06.07.2010 09:13

LG Electronics wprowadza na polski rynek zestaw kina domowego 2.1 LG HB45E z odtwarzaczem Blu-ray zaprojektowane przez guru audio Marka Levisona. Nowe kino odtwarza pliki w formatach DivX i MKV oraz obsługuje protokoły DLNA i CIFS, co pozwala zsynchronizować zestaw audio z innymi urządzeniami multimedialnymi w domu

Kino domowe LG HB45. zostało wyposażone w obrotowe głośniki główne, które można ustawić pod dowolnym kątem w pionie. Daje to możliwość dostosowania wrażeń akustycznych do indywidualnych potrzeb. Dodatkowe wrażenia audio zapewnia funkcja Galeria Dźwięków LG z siedmioma ustawieniami korektora.

Obraz
© (fot. LG)

Nowe kino domowe LG daje możliwość bezprzewodowego połączenia z Internetem za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Dzięki Netcast Entertainment Access użytkownicy HB45. mogą w każdej chwili sięgnąć do ulubionych klipów wideo z serwisu YouTube, sprawdzić prognozę pogody na AccuWeather.com czy obejrzeć galerie zdjęć na Google Picasa. Funkcja BD Live 2.0 pozwoli im także wygodnie pobierać treści z witryn poświęconych filmom i muzyce.

Zestaw LG HB45. obsługuje także sieć DLNA (Digital Living Network Alliance) i protokół CIFS (Common Internet File System), dzięki którym użytkownicy mogą łączyć się bezprzewodowo z dyskami zewnętrznymi, komputerami oraz aparatami cyfrowymi włączonymi do sieci domowej.

Zaletą kina domowego LG HB45. jest również stacja dokująca, która użytkownikom iPhone’ów oraz iPodów pozwoli szybko i wygodnie odnaleźć wybrane pliki w pamięci telefonu i odtwarzacza, a następnie odtworzyć je za pomocą kina o mocy 400 W.

Zestaw LG HB45. został zaprojektowany tak, aby doskonale komponował się z wystrojem nowoczesnych wnętrz. Dwa główne głośniki umieszczone zostały na czarnych podstawach, a ich maskownice wykonano z perforowanych arkuszy metalowych. Dzięki temu, jak zapewnia producent, LG HB45E robi wrażenie nie tylko swoimi możliwościami, ale i wyglądem.

Zestaw kina domowego LG HB45E jest już dostępny na polskim rynku w cenie detalicznej brutto 1 999zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)