Kina domowe z funkcją skalowania do UHD (4K)

Kina domowe z funkcją skalowania do UHD (4K)
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.07.2014 08:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowsze zestawy kina domowego Samsung tworzące serię 7 - modele Samsung HT-H7500WM oraz HT-H7750WM - zostały wyposażone w funkcję podnoszenia jakości oglądanych materiałów wideo do jakości 4K.

Model H750. posiada 5.1 kanałów o łącznej mocy (RMS) 1000W, z kolei H7750 został wyposażony w 7.1 kanałów o mocy (RMS) 1330W i cztery głośniki typu tallboy. W obu modelach został zastosowany, dwurdzeniowy procesor, który odpowiada ze płynne działanie wszystkich zaimplementowanych rozwiązań technologicznych i zaawansowanych funkcji. Wśród nich warto wymienić funkcję skalowania obrazu – z płyt Blu-ray do Ultra High Definition (UHD), a także z płyt DVD do rozdzielczości Full HD 1080p.

Dostępne opcję łączności pozwolą na połączenie się z nowymi zestawami kina domowego np. poprzez wbudowany moduł Bluetooth czy NFC. Na wyposażeniu kina domowego znajdziemy także kartę sieciową z funkcją Wi-Fi Direct. Dzięki temu modele z serii 7 będziemy mogli połączyć z głośnikami z bezprzewodowego systemu audio Samsung Multiroom, tworząc rozbudowany domowy system grający. Za jej pośrednictwem połączymy nasze kino domowe z innymi urządzeniami znajdującymi się w tej samej domowej sieci oraz skorzystamy z oferty platformy Samsung Smart TV. W obu zestawach znajdzie się także moduł, który posłuży do bezprzewodowego podłączenia głośników tylnych.

Wśród dodatkowych funkcji na wyposażeniu nowych zestawów kina domowego Samsung znajdzie opcję konwersji plików Audio CD do MP3 oraz kopiowanie danych z nośników optycznych na zewnętrzną pamięć USB.

*Ceny: *HT-H7750WM: 5000zł, HT-H7500WM: 400. zł.

Odtwarzane nośniki/formaty:
Płyty: 3D Blu-ray Video, Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1
Formaty video: AVCHD, DivX, DivX HD, WMV(1/2/3/7/9)
Formaty audio : MKV, WMA, LPCM, FLAC, AAC, MP3
Formaty obrazu : JPEG (HD)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)