Skype w abonamencie - 11zł na stacjonarne w Polsce

Skype w abonamencie - 11zł na stacjonarne w Polsce21.04.2008 15:11
Skype w abonamencie - 11zł na stacjonarne w Polsce
Źródło zdjęć: © Skype

Od dziś w Skype dostępna jest nowa oferta, w ramach której za
niską, stałą miesięczną opłatę otrzymujemy możliwość nieograniczonych
połączeń na telefony stacjonarne do 34 krajów świata.

Od dziś w Skype dostępna jest nowa oferta, w ramach której za niską, stałą miesięczną opłatę otrzymujemy możliwość nieograniczonych połączeń na telefony stacjonarne do 34 krajów świata. Na wszystkie telefony stacjonarne w Polsce możemy dzwonić praktycznie bez limitu za niecałe 11 złotych miesięcznie.

Nowa oferta nie wiąże się z koniecznością podpisywania żadnej długoterminowej umowy. Abonament można wykupić na miesiąc, a po jego upływie dowolnie przedłużyć, zmienić na inny, bądź wrócić to tradycyjnego korzystania ze Skype. Połączenia w ramach oferty można wykonywać o dowolnej porze dnia i nocy, każdego dnia tygodnia. Od dziś można wybierać spośród trzech dostępnych abonamentów - od nieograniczonych rozmów z telefonami stacjonarnymi w Polsce lub innym wybranym kraju, w obrębie Europy lub innego wybranego regionu lub połączeń z 34 krajami świata. Odpowiednio są to oferty Kraj - bez ograniczeń, Europa - bez ograniczeń i Świat - bez ograniczeń.

Stefan Öberg, wiceprezes Skype powiedział: - _ Powstawaniu Skype przyświecała możliwość darmowych rozmów i połączeń wideo dla ludzi na całym świecie. Oferta abonamentowa to kolejny, naturalny krok w tym kierunku. Teraz rozmowy będą jeszcze łatwiejsze – każdy użytkownik Skype może bez ograniczeń kontaktować się z ludźmi, którzy jeszcze nie mają Skype i korzystają z tradycyjnych telefonów. Nasza nowa oferta daje możliwość połączeń z jedną trzecią mieszkańców Ziemi za niewielką, stałą opłatę. Nie ma żadnych ograniczeń, sami decydujemy kiedy i do kogo zadzwonimy oraz jak długo będziemy rozmawiać _.

Dla przykładu: Jeśli znajomi albo krewni mieszkają w Londynie, możemy z nimi rozmawiać do woli, już za niecałe 11 złotych miesięcznie. I wcale nie muszą siedzieć przy komputerze, nie muszą nawet mieć dostępu do Internetu - wystarczy, że używają telefonu stacjonarnego. Po prostu dzwonimy ze Skype korzystając z wybranego abonamentu. Jeśli chcemy dzwonić do ludzi z różnych miejsc na Ziemi, mamy taką możliwość już za 35 złotych. Wystarczy skorzystać z abonamentu ‘Bez ograniczeń – Świat’. _ Jeśli do naszych abonamentów dodamy darmowe połączenia głosowe i wideo, czaty, rozmowy konferencyjne oraz przesyłanie plików pomiędzy użytkownikami Skype, to naprawdę trudno znaleźć lepszą alternatywę _ – dodał Stefan Öberg.

Aby kupić wybrany abonament wystarczy wejść na stronę skype.com/go/subscriptions. Jeśli zdecydujemy się na to do końca maja 2008, to na 3 i 12-miesięczne subskrypcje dostaniemy 33% zniżkę.

Nie ma żadnych ukrytych kosztów, ani dodatkowych opłat za rozpoczęcie połączenia. Płacimy tylko stałą, miesięczną opłatę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)