Skype w abonamencie - 11zł na stacjonarne w Polsce

Skype w abonamencie - 11zł na stacjonarne w Polsce

Skype w abonamencie - 11zł na stacjonarne w Polsce
Źródło zdjęć: © Skype
21.04.2008 15:11, aktualizacja: 22.04.2008 09:51

Od dziś w Skype dostępna jest nowa oferta, w ramach której za
niską, stałą miesięczną opłatę otrzymujemy możliwość nieograniczonych
połączeń na telefony stacjonarne do 34 krajów świata.

Od dziś w Skype dostępna jest nowa oferta, w ramach której za niską, stałą miesięczną opłatę otrzymujemy możliwość nieograniczonych połączeń na telefony stacjonarne do 34 krajów świata. Na wszystkie telefony stacjonarne w Polsce możemy dzwonić praktycznie bez limitu za niecałe 11 złotych miesięcznie.

Nowa oferta nie wiąże się z koniecznością podpisywania żadnej długoterminowej umowy. Abonament można wykupić na miesiąc, a po jego upływie dowolnie przedłużyć, zmienić na inny, bądź wrócić to tradycyjnego korzystania ze Skype. Połączenia w ramach oferty można wykonywać o dowolnej porze dnia i nocy, każdego dnia tygodnia. Od dziś można wybierać spośród trzech dostępnych abonamentów - od nieograniczonych rozmów z telefonami stacjonarnymi w Polsce lub innym wybranym kraju, w obrębie Europy lub innego wybranego regionu lub połączeń z 34 krajami świata. Odpowiednio są to oferty Kraj - bez ograniczeń, Europa - bez ograniczeń i Świat - bez ograniczeń.

Stefan Öberg, wiceprezes Skype powiedział: - _ Powstawaniu Skype przyświecała możliwość darmowych rozmów i połączeń wideo dla ludzi na całym świecie. Oferta abonamentowa to kolejny, naturalny krok w tym kierunku. Teraz rozmowy będą jeszcze łatwiejsze – każdy użytkownik Skype może bez ograniczeń kontaktować się z ludźmi, którzy jeszcze nie mają Skype i korzystają z tradycyjnych telefonów. Nasza nowa oferta daje możliwość połączeń z jedną trzecią mieszkańców Ziemi za niewielką, stałą opłatę. Nie ma żadnych ograniczeń, sami decydujemy kiedy i do kogo zadzwonimy oraz jak długo będziemy rozmawiać _.

Dla przykładu: Jeśli znajomi albo krewni mieszkają w Londynie, możemy z nimi rozmawiać do woli, już za niecałe 11 złotych miesięcznie. I wcale nie muszą siedzieć przy komputerze, nie muszą nawet mieć dostępu do Internetu - wystarczy, że używają telefonu stacjonarnego. Po prostu dzwonimy ze Skype korzystając z wybranego abonamentu. Jeśli chcemy dzwonić do ludzi z różnych miejsc na Ziemi, mamy taką możliwość już za 35 złotych. Wystarczy skorzystać z abonamentu ‘Bez ograniczeń – Świat’. _ Jeśli do naszych abonamentów dodamy darmowe połączenia głosowe i wideo, czaty, rozmowy konferencyjne oraz przesyłanie plików pomiędzy użytkownikami Skype, to naprawdę trudno znaleźć lepszą alternatywę _ – dodał Stefan Öberg.

Aby kupić wybrany abonament wystarczy wejść na stronę skype.com/go/subscriptions. Jeśli zdecydujemy się na to do końca maja 2008, to na 3 i 12-miesięczne subskrypcje dostaniemy 33% zniżkę.

Nie ma żadnych ukrytych kosztów, ani dodatkowych opłat za rozpoczęcie połączenia. Płacimy tylko stałą, miesięczną opłatę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)