"blueconnect Max" - Internet w TakTaku

"blueconnect Max" - Internet w TakTaku
Źródło zdjęć: © Era

19.05.2010 00:03, aktual.: 19.05.2010 09:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 19. maja Era wprowadza w TakTaku i TakTak Fonie ofertę dostępu do Internetu za stałą opłatą na 30 dni - blueconnect Max.

_ blueconnect Max _ to oferta, w której użytkownik płaci stałą kwotę (9 zł) niezależnie od czasu, jaki poświęca na surfowanie po Internecie oraz bez względu na ilość pobranych danych. Usługę można włączyć wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści _ MAX _ pod numer 8010. Uruchomienie _ blueconnect Max _ zostanie potwierdzone SMS-em, a z konta klienta zostanie pobrana kwota 9 zł.

Od tego momentu użytkownik będzie korzystał z dostępu do Internetu w telefonie komórkowym przez 30 kolejnych dni, z prędkością przesyłania danych 1Mb/s. Po przekroczeniu 100 MB transferu danych w miesiącu prędkość dostępu może zostać ograniczona do 16 kb/s. Taryfikacja transmisji w ramach usługi odbywa się, co 100 kB (przy osobnym naliczaniu danych odbieranych i wysyłanych). Po upływie wskazanego terminu oferta zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 30 dni.

Użytkownicy TakTaka i TakTak Fona mogą również korzystać z usługi _ Compressor Mini _, która zapewnia adaptację stron do ekranu telefonu oraz kompresję danych pozwalającą na zaoszczędzenie aż do 70% bajtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)