Jeszcze więcej mobilnego internetu w Dialogu

Jeszcze więcej mobilnego internetu w Dialogu

Jeszcze więcej mobilnego internetu w Dialogu
Źródło zdjęć: © Dialog
01.02.2011 15:22

Od dziś klienci usługi DialNet Mobilny Dialogu mogą otrzymać nawet do 4 GB limitu danych bez zmiany dotychczasowego abonamentu.

_ To nasza odpowiedź na rosnącą popularność mobilnego internetu w Polsce i dodatkowy bonus dla tych, którzy chcąc korzystać z niezawodnego internetu zawsze i w każdym miejscu, wybierają usługę DIALOGu zarówno w wersji mobilnej, jak i stacjonarnej _ - mówi Robert Bansiak, wiceprezes Telefonii Dialog.

DialNet Mobilny w ofercie Dialogu dostępny jest od września 2010 roku. Operator proponuje go w dwóch wariantach: Standard i Max oraz w dwóch wersjach umów lojalnościowych, na 12 i 24 miesiące.

W ramach najnowszej promocji limit danych (niezależnie od długości umowy) w opcji DialNet Mobilny Standard został zwiększony czterokrotnie: z 250 MB do 1 GB.

W opcji DialNet Mobilny Max dostępny limit rośnie z 1,5 GB do 3 GB danych. Specjalnym bonusem dla użytkowników wersji Max, którzy jednocześnie korzystają z usług stacjonarnego dostępu do internetu w DIALOGu (lub podpiszą taką umowę razem z umową na DialNet Mobilny) jest dodatkowy 1 GB limitu danych - sumaryczny limit wzrasta więc aż do 4 GB, przez cały okres trwania umowy, bez zmiany abonamentu. Co więcej - po zakończeniu umowy lojalnościowej zwiększony limit pozostaje nadal do dyspozycji klienta.

DialNet Mobilny Standard z promocyjnym limitem danych 1 GB kosztuje 29 zł miesięcznie, a DialNet Mobilny Max o przepływności 3 GB (lub 4 GB) - 49 zł. Dodatkową zaletą dla korzystających z promocji są zniżki na opłacie aktywacyjnej (do najniższej na rynku cenie 19 zł przy umowie na 24 miesiące) i na zakup modemu USB Huawei E1750.

Usługa DialNet Mobilny wraz z promocją skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów indywidualnych i biznesowych. DialNet Standard jest adresowany przede wszystkim do klientów okazjonalnie korzystających z internetu lub do zastosowania w terminalach płatniczych, np. w restauracjach czy pubach. DialNet Max dedykowany jest do codziennych zastosowań w domu lub biurze, głównie w celu przeglądania stron www, korzystania z poczty e-mail, komunikatorów, odbioru radia internetowego itp. Operator oferuje szybki transfer danych - do 21 Mb/s, w przypadku korzystania z modemu, który taki transfer zapewnia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)