"Pierwszy prawdziwy no limit" w Heyah na abonament

"Pierwszy prawdziwy no limit" w Heyah na abonament

"Pierwszy prawdziwy no limit" w Heyah na abonament
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.07.2015 15:33, aktualizacja: 23.07.2015 08:41

Od 21 lipca Heyah zdejmuje limity na Internet w SmartfoNOWEj Heyah. Klienci wybierający pakiet Heyah Smart XL otrzymują nielimitowany Internet bez związywania się długoterminową umową.

Użytkownicy pakietu Smart XL otrzymają w ramach standardowej opłaty 29,99 zł SMS-y i MMS-y do wszystkich (krajowe sieci komórkowe), dostęp do Facebooka oraz usługę nielimitowanego dostępu do Internetu. bezpłatnie przez pierwsze trzy miesiące. Po tym okresie opłata za usługę nielimitowanego internetu będzie wynosiła 19,99 zł miesięcznie. Tyle samo kosztować będzie usługa nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci krajowych (w tym na numery stacjonarne).

Maksymalna końcowa opłata wynosić będzie 49,98 zł przez pierwsze 3 miesiące, a po tym czasie w cenie 69,97zł.

_ Pierwszy prawdziwy no limit _ oraz usługę nielimitowanych połaczeń mogą aktywować także aktualni użytkownicy pakietu Smart XL, wpisując w swoich smartfonach odpowiednie kody:
* nielimitowany internet - 140797# (oraz przycisk nawiązania połączenia),
* nielimitowane połączenia - 140798# (oraz przycisk nawiązania połączenia).

Jeśli ktoś nie potrzebuje dużej ilości Internetu, w pakiecie Smart XL w cenę abonamentu wliczony jest pakiet 10 GB i darmowy dostęp do Facebooka.

Aktualizacja

Heyah udostępniło dokumenty związane z ofertą. W regulaminie usługi _ Nielimitowany Internet Smart _ nie ma informacji na temat ewentualnej blokady transmisji po osiągnięciu określonego pułapu przesłanych danych. Pojawił się jednak zapis mówiący o tym, że karta SIM może być używana wyłączenie w telefonie komórkowym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)