Samsung nabija się z Apple w swoich nowych reklamach

Samsung nabija się z Apple w swoich nowych reklamach

Samsung nabija się z Apple w swoich nowych reklamach
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
23.11.2011 13:40

"Jeśli wygląda tak samo, to jak ludzie się zorientują, że go wymieniłem na nowszy model?" czy "Nie mogę mieć Samsunga, jestem kreatywny. - Stary, jesteś baristą" to niektóre z prztyczków w nos, które Samsung sprzedaje Apple w najnowszej reklamie białego modelu Samsunga Galaxy S II.

Koreańczycy lubią dolewać oliwy do ognia - to nie pierwszy raz, kiedy nabijają się z nie tyle wad, co słabości gadżetów wyprodukowanych przez firmę z Cupertino. Poprzednim razem Samsung wykorzystał chimerycznie działającą antenę iPhona 4 do wypromowania swojego pierwszego Galaxy S. Tym razem wziął na cel stojących w kolejkach po iGadżety wyznawców Apple:

Łączność 4G, sporych rozmiarów ekran - tymi cechami, nieposiadanymi przez żadnego z iPhonów, Samsung stara się przekonać przyszłych użytkowników słuchawki Apple do Galaxy S II. Ocenę tego, który z tej dwójki jest lepszy pozostawię wam, sam zaś jeszcze raz obejrzę tę reklamę i uśmiechnę się pod nosem.

Samsung zapowiedział więcej zabawnych reklam, które będą miały za zadanie nie tyle walczyć z fanboy'ami Apple, co przekonać ich do swoich produktów. Myślicie, że mają szansę?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (160)