RITMO - zestaw audio dla kobiet w ciąży i ich dzieci

RITMO - zestaw audio dla kobiet w ciąży i ich dzieci
Źródło zdjęć: © nuvo-group.com

15.01.2010 17:21, aktual.: 15.01.2010 17:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Naukowcy dowiedli, że dziecko w łonie matki reaguje m.in. na muzykę. Firma Nuvo wprowadziła na rynek zaawansowany zestaw audio dla kobiet w ciąży i ich dzieci. Producent zapewnia, że już około...

Naukowcy dowiedli, że dziecko w łonie matki reaguje m.in. na muzykę, która – jeśli jest odpowiednio dobrana, może pozytywnie oddziaływać na jego zmysły. Warto więc nawiązywać kontakt z dzieckiem już na tym etapie jego życia. Firma Nuvo wprowadziła na rynek zaawansowany zestaw audio dla kobiet w ciąży i ich dzieci – RITMO, który ma to umożliwić. Producent zapewnia, że urządzenie jest użyteczne, gdyż już około 17 tygodnia życia człowieka, wykształca się narząd słuchu.

Zestaw składa się z pasa na brzuch, kieszeni na odtwarzacz MP3 (np. iPoda), czterech głośników, wyjścia słuchawkowego jack 3,5 mm oraz pokrętła do regulacji poziomu głośności. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamiast odtwarzacza podłączyć np. telefon komórkowy, aby dziecko mogło usłyszeć głos swoich bliskich. Pas został zaprojektowany tak, aby w żaden sposób nie przeszkadzał w wykonywaniu codziennych czynności.

Gadżet może świetnie nadawać się na prezent dla przyszłej mamy. Jego cena wynosi niespełna 130 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)