Elegancki zestaw Aloha dla nowoczesnych kobiet

Elegancki zestaw Aloha dla nowoczesnych kobiet

Elegancki zestaw Aloha dla nowoczesnych kobiet
11.09.2008 14:37, aktualizacja: 11.09.2008 14:58

W ofercie Platinet pojawiły się akcesoria marki G-Cube zaprojektowane z myślą o kobietach. Ciekawy design, atrakcyjne motywy graficzne, odważne połączenia kolorystyczne stanowią idealną propozycję dla rosnącej, żeńskiej części użytkowników komputerów.

Szczególnie interesujący jest zestaw Aloha z klawiaturą i myszą. Klawiatura ma układ klawiszy w kształcie litery A i zapobiega powstawaniu obrażeń nadgarstka, szyi oraz ramion ( Anti-RSI). Klawiatura posiada 1. klawiszy szybkiego dostępu, a nadruk laserowy na klawiszach zapewnia trwałość znaków. Miękkie i elastyczne działanie klawiszy zapewnia wygodę użytkowania przy długich paznokciach. Klawiatura ma elegancki i smukły kształt, wbudowany port rozszerzony na słuchawki oraz port USB 2.0.

Obraz
© (fot. Platinet)

Mysz G-Laser 1000DPI działa na 99. rodzajach wszystkich powierzchni, nawet na szkle. Światło z myszy jest nieszkodliwe dla oczu. W zestawie dodatkowa podkładka pod mysz oraz przycisk 2X, który otwiera pliki i aplikacje poprzez jednokrotne naciśnięcie, co oszczędza czas i zwiększa wydajność pracy. Kształt odpowiedni dla prawo-i leworęcznych użytkowników.

Obraz
© (fot. Platinet)

Sugerowana cena detaliczna brutto to 119,90.
Sprzęt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)