Xonar Xense - zestaw audio przeznaczony dla gier FPS

Xonar Xense - zestaw audio przeznaczony dla gier FPS
Źródło zdjęć: © Asus

03.11.2010 12:02, aktual.: 03.11.2010 12:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karta dźwiękowa ASUS Xonar Xense oraz słuchawki Sennheiser PC350 Xense Edition to wynik współpracy pomiędzy firmą ASUS, a znanym producentem sprzętu audio, firmą Sennheiser. Xonar Xense to doskonałe połączenie nowoczesnej karty dźwiękowej i doskonałej jakości słuchawek, które pozwala rasowym graczom na uzyskanie realistycznego dźwięku

Karta dźwiękowa Xonar Xense firmy ASUS i słuchawki PC35. firmy Sennheiser opracowano tak, aby się nawzajem uzupełniały. Przez niemal rok inżynierowie firmy ASUS wypróbowali niemal 1000 słuchawek w połączeniu z kartą Xonar Xense, szukając najlepszej kombinacji. Słuchawki Sennheiser PC350 okazały się idealne. Xonar Xense opracowano od podstaw tak, aby tworzył doskonale dopasowany i zrównoważony komplet. Między kartą a słuchawkami nie dochodzi do jakiejkolwiek utraty jakości przy przejściu sygnału z jednego urządzenia na drugie.

Obraz
© (fot. Asus)

Weterani gier FPS wiedzą, jak ważna jest dokładność umiejscowienia dźwięku, ponieważ umożliwia to wykrycie i zasadzenie się na przeciwnika. Xonar Xense optymalizuje dźwięk przestrzenny w grach FPS i wzmacnia każdy, nawet najmniejszy dźwięk otoczenia. Xonar Xense zapewnia doskonałą redukcję szumów i precyzyjne umiejscowienie dźwięków, które mogą zadecydować o zwycięstwie w czasie gry.

Xonar Xense posiada doskonałe osłony elektrostatyczne, które chronią kartę dźwiękową przed zakłóceniami z innych komponentów umiejscowionych w obudowie komputera oraz urządzeń elektrycznych. Dźwięk jest zawsze jednolity i pełny. Wytrzymałe wtyczki jack 6,3 mm znacznie lepiej przenoszą sygnał, niż wtyczki 3,5 mm, co jeszcze bardziej ulepsza jakość dźwięku w czasie gry. Zarówno karta dźwiękowa, jak i słuchawki są w pełni kompatybilne ze standardem Dolby Headphone 5.1 oraz z opracowanym przez firmę ASUS silnikiem dźwiękowym Xonar GX2.5. Dzięki ergonomicznemu kształtowi słuchawek, gracze mogą walczyć do samego końca bez uczucia dyskomfortu.

Specyfikacje techniczne na następnej stronie

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Asus)
Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Asus)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)