Memorex przedstawia sprzęt audio dla kobiet

Memorex przedstawia sprzęt audio dla kobiet

04.08.2009 13:35, aktual.: 04.08.2009 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Memorex wprowadza na polski rynek nową linię sprzętu audio. Produkty z tej linii, stworzone specjalnie z myślą o kobietach, to przenośne radia, zestawy do karaoke, zegary z radiem oraz odtwarzacze CD. Sprzęt przystosowany jest do pracy z urządzeniami typu iPod oraz iPhone.

Produkty Memorex mają w założeniu zaspokoić praktyczne potrzeby współczesnych konsumentek oraz nawiązują stylistyką do najnowszych trendów we wzornictwie. Są pomysłowe, oryginalne i proste w obsłudze. Obsługa sprzętu jest niezwykle prosta i intuicyjna, dzięki czemu nie są potrzebne skomplikowane instrukcje obsługi.

“Kobiety korzystają z nowych technologii, by uprościć i uatrakcyjnić sobie życie, a nie po to, by je dodatkowo skomplikować. Dlatego Memorex proponuje paniom modny i prosty w obsłudze sprzęt elektroniczny, równocześnie zawsze przywiązując niezwykłą wagę do jego funkcjonalności, wyglądu i estetyki wykonania”. - mówi Matthieu Valk, Marketing Communications Manager Memorex na obszar EMEA.

Obraz
© (fot. Memorex)

Przykładem takiego myślenia jest oryginalny produkt o nazwie miniMove. Ta mini torebka to nic innego, jak przenośny odbiornik radiowy i głośnik. To modne i funkcjonalne urządzenie, kompatybilne z większością odtwarzaczy MP3 (w tym iPodami oraz iPhone’ami), daje możliwość swobodnego cieszenia się ulubioną muzyką w dowolnym otoczeniu.

Memorex wprowadza także na rynek nowy zestaw SingStand, który otwiera nowe możliwości przed wielbicielami popisów wokalnych. Za jednym kliknięciem nadaje on zupełnie nowy wymiar iPodowi, iPhone’owi czy innemu odtwarzaczowi MP3. SingStand to rodzaj statywu mikrofonowego z wbudowanymi głośnikami, który wycisza partię wokalną odtwarzanego utworu. Wystarczy podpiąć dodatkowy mikrofon, by stworzyć duet lub akompaniament dodatkowego instrumentu.

Obraz
© (fot. Memorex)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)