Yamaha LSX-700 - zestaw audio i lampka w jednym

Yamaha LSX‑700 - zestaw audio i lampka w jednym

Yamaha LSX-700 - zestaw audio i lampka w jednym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.11.2013 11:33

Yamaha Relit LSX-700 to dość oryginalne i specyficzne połączenie w jednej obudowie systemu dźwiękowego i oświetlenia.

Koncepcją Yamahy było wyrażenie dźwięku za pomocą światła. Aby to połączenie zrealizować oświetlenie zostało umieszczone w tym w tym samym miejscu co przetwornik średniotonowy. Z kolei dodatkowe diody LED, znajdujące się w centralnej części LSX-700. pozwoliły uzyskać efektowne wzory świetlne i cienie. Powstają one na ścianach pomieszczenia w wyniku filtrowania snopów światła przez maskownicę, która skrywa również przetworniki wysoko- i niskotonowy.

Ta mierząca ponad 1,1 m wysokości konstrukcja jest w pełni funkcjonalnym systemem dźwiękowym. Trzy głośniki mają maksymalną moc wyjściową na poziomie 3 x 1. W (6 Ω, 1 kHz, 10% THD). Współpracę ze źródłami dźwięku umożliwia wejście 3,5 mm stereo mini jack i bezprzewodowa technologia Bluetooth z kodekiem aptX.

Obsługę modelu Relit LSX-70. ułatwia zdalne sterowanie, za pomocą którego można włączać lub wyłączać urządzenie, regulować głośność, włączać/wyłączać i ściemniać oświetlenie, a także obsługiwać timer. Zaprogramowanie ustawień jest możliwe także z poziomu aplikacji DTA Controller, która służy również do konfigurowania parametrów dźwięku. Wprowadzając miejsce ustawienia LSX-700 (przy ścianie, w rogu) oraz określając odległość od ściany/ścian, układ elektroniczny automatycznie dopasowuje brzmienie tak, aby zapewnić jego jakość.

Cena: 2600 zł.

Specyfikacja techniczna
Wersja Bluetooth: Ver. 2.1 + EDR (A2DP, AVRCP)
Kodeki audio Bluetooth: SBC, AAC, aptX
Maksymalna moc wyjściowa: 3 x 10 W (6 Ω, 1 kHz, 10% THD)
Maksymalny zasięg komunikacji: 10 m (bez zakłóceń)
Wejście: 3,5 mm stereo mini jack
Przetworniki: 2 x 7 cm pełnozakresowe, 1 x 6 cm pełnozakresowy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)