Yamaha LSX-700 - zestaw audio i oświetlenie w jednym

Yamaha LSX‑700 - zestaw audio i oświetlenie w jednym

Yamaha LSX-700 - zestaw audio i oświetlenie w jednym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.11.2013 12:39

Modelem Relit LSX-700 Yamaha daje początek nowej kategorii urządzeń, łączących w jednej obudowie system dźwiękowy i oświetlenie. LSX-700 umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, zapewnia dostęp do inteligentnego timera, a dzięki zdalnemu sterowaniu i aplikacji DTA Controller jest niezwykle łatwy w obsłudze.

Oświetlenie zostało umieszczone w tym w tym samym miejscu co przetwornik średniotonowy, a dodatkowe diody LED, znajdują się także w centralnej części kolumny. Pozwala to uzyskać efektowne wzory świetlne i cienie, które powstają na ścianach pomieszczenia w wyniku filtrowania snopów światła przez maskownicę. To wszystko realizuje cel projektantów, którym było nadanie dźwiękowi wizualnego charakteru.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Od strony praktycznej ta mierząca ponad 1,1 m wysokości konstrukcja jest w pełni funkcjonalnym systemem dźwiękowym, zapewniającym wygodną i łatwą obsługę. Trzy głośniki zapewniają przetwarzanie pełnego spektrum dźwięku, a maksymalna moc wyjściowa 3 x 1. W potrafi zapewnić wystarczający poziom głośności nawet w dużym pomieszczeniu odsłuchowym. Współpracę ze źródłami dźwięku umożliwia wejście 3,5 mm stereo mini jack, a przede wszystkim bezprzewodowa technologia Bluetooth z kodekiem aptX. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem bez konieczności stosowania przewodów.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Obsługę modelu Relit LSX-70. ułatwia zdalne sterowanie, za pomocą którego można włączać lub wyłączać urządzenie, regulować głośność, włączać/wyłączać i ściemniać oświetlenie, a także obsługiwać inteligentny timer. Zaprogramowanie ustawień jest możliwe także z poziomu aplikacji DTA Controller, która służy również do konfigurowania parametrów dźwięku. Kiedy wprowadzimy miejsce ustawienia LSX-700 oraz określimy odległość od ścian, układ elektroniczny dopasuje brzmienie tak, aby zapewnić jego najwyższą jakość. Na uwagę zasługuje także materiał pokrywający LSX-700, a przypominający fakturę skóry. Nabywcy mogą wybierać pomiędzy dwoma wersjami kolorystycznymi: czarną i brązową.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)