Przenośny zestaw audio dla laptopów i netbooków Logitech Z205

Przenośny zestaw audio dla laptopów i netbooków Logitech Z205

Przenośny zestaw audio dla laptopów i netbooków Logitech Z205
02.03.2010 14:13

Laptopy i netbooki posiadają wystarczająco dużo mocy, aby z ich pomocą słuchać muzyki, oglądać filmy i korzystać z wideo rozmów. Jednak zmniejszanie rozmiarów komputerów często odbywa się kosztem dźwięku. Aby poprawić jakość odtwarzania utworów muzycznych i filmów, Logitech stworzył głośnik Logitech Laptop Speaker Z205 - lekkie, wpinane urządzenie, które pozwoli zwiększyć jakość i głośność dźwięku.

„Ludzie uwielbiają mobilność swoich laptopów, ale często tęsknią za przestrzennym doświadczaniem muzyki, które umożliwiają zewnętrzne głośniki”. – powiedział Mark Schneider, vice president i general menager oddziału audio business w Logitech. „Projektując Logitech Laptop Speaker Z205, chcieliśmy pomóc ludziom w uzyskaniu lepszego dźwięku ich ulubionych programów czy płyt, bez konieczności rezygnowania z mobilności. Laptop Speaker Z205 jest tak mały, że zmieści się w podręcznej torbie, ale jednocześnie dostarcza potężny dźwięk” – dodał.

Obraz
© (fot. Logitech)

Niezależnie od tego, czy laptop bądź netbook działa w oparciu o system Mac czy Windows, głośnik Logitech Z20. będzie pasować do większości ekranów. Z205 jest niewielki – ma około 3,43 cm grubości i 6,4 cm wysokości. Dołączony do zestawu pokrowiec chroni głośnik, gdy nosimy go w torbie lub plecaku.

Obraz
© (fot. Logitech)

Niestety, Logitech zaprojektował uchwyt mocujący głośnik w taki sposób, że zasłoni on praktycznie każdą kamerę zainstalowaną w laptopach. Oczywiście, możemy przesunąć głośnik w prawo, bądź w lewo, jednak dla jakości dźwięku (stereo) i jego przestrzenności ważnym jest, aby głośnik zamocowany był centralnie, na wprost słuchacza.

Ceny i dostępność
Logitech Laptop Speaker Z205 będzie dostępny od marca w sugerowanej cenie detalicznej 159 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)