Reset Generation, uratuj księżniczkę

Reset Generation, uratuj księżniczkę

Reset Generation, uratuj księżniczkę
Źródło zdjęć: © Nokia
07.08.2008 09:56, aktualizacja: 07.08.2008 11:28

Oryginalna, wieloplatformowa gra wideo Reset Generation wydana
przez Nokia Games Publishing jest teraz dostępna na platformie N-Gage.
Cel gry jest prosty - uratować księżniczkę

*Oryginalna, wieloplatformowa gra wideo Reset Generation wydana przez Nokia Games Publishing jest teraz dostępna na platformie N-Gage. Cel gry jest prosty - uratować księżniczkę. Grę rozpoczyna się od wybrania jednego z dziesięciu bohaterów. *
Zostali oni zaprojektowani przez znanych i cenionych grafików i reprezentują panteon historii gier wideo. Każdy bohater dysponuje wyjątkową supermocą. Grę rozgrywa się w 18 misjach jednoosobowych lub współzawodniczy online
z maksymalnie czterema graczami. Wygrywa gracz, który ocali księżniczkę!

„_ Reset Generation to przełomowa gra na platformę N-Gage _” -powiedział dr Mark Ollila, szef działu Games Publishing firmy Nokia. _ Potwierdza ona zaangażowanie firmy Nokia w publikowanie innowacyjnych gier. Cieszymy się, że możemy zapewniać użytkownikom nową, oryginalną zawartość _”.

„_ Oczekiwana z niecierpliwością gra Reset Generation to absolutna nowość, a jednocześnie hołd dla najlepszej rozrywki w grach wideo ” - dodał Scott Foe, producent z firmy Nokia. „ Zadbaliśmy o każdy piksel i o każdy dźwięk. Pozycję tę docenią w szczególności te osoby, które dorastały, grając w gry wideo _”.

Obraz
© Wybrane postacie z gry Reset Generation (fot. resetgeneration.com)

W trybie wieloosobowym można grać bez problemu przy użyciu zarówno urządzeń mobilnych, jak i komputerów. W wersji komputerowej gra jest dostępna bezpłatnie jako internetowy widżet. Grę można również pobrać do urządzeń kompatybilnych z N-Gage. Wersja mobilna sprzedawana w kanałach dystrybucji firmy Nokia będzie kosztować około 10-12 euro, w zależności od lokalnych podatków. Można ją będzie kupić przy użyciu karty kredytowej albo zapłacić za nią w ramach faktury za telefon, jeżeli umożliwia to operator.

Grę Reset Generation opracowała fińska firma RedLynx znana z "Pathway to Glory". Ścieżkę dźwiękową skomponował i zrealizował zespół "8 Bit Weapon", specjalizujący się w muzyce generowanej elektronicznie. Jako instrumenty posłużyły stare konsole do gier wideo.

Więcej o grze Reset Generation (j.ang) »

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)