Najnowszy Paint z grafiką 3D

Najnowszy Paint z grafiką 3D

Najnowszy Paint z grafiką 3D
Źródło zdjęć: © YouTube | Tom Warren
10.10.2016 16:49, aktualizacja: 04.11.2016 16:04

Jedna z najstarszych i chyba najbardziej znanych aplikacji Microsoftu doczeka się niebawem nowej wersji. Wszystko bowiem wskazuje, że Microsoft szykuje nową wersję swojego kultowego programu graficznego MS Paint

Już pierwszy rzut oka na nowy interfejs [ programu ]( widzimy, że to stary poczciwy Paint, mimo tego program wygląda świeżo, a jego wygląd i funkcje są przystosowane do Windowsa 10. Interfejs aplikacji uległ dogłębnej transformacji. Jednak powierzchowne zmiany to nie wszystko.

Program w nowej wersji, prócz wszystkich podstawowych narzędzi będzie miał zupełnie nowe narzędzie do tworzenia obiektów 3D. Mechanizm do tworzenia przestrzennej grafiki wydaje się tak prosty, że nawet małe dziecko powinno sobie z nim poradzić bez kłopotu - tak przynajmniej wygląda to na poniższej prezentacji.

Nowy Paint będzie w pełni współpracował z ekranami dotykowymi. Jego interfejs ma być przystosowany zarówno do pracy za pomocą rysika, jak i palca.

Prezentacji wszystkich możliwości programu możemy spodziewać się 2. października, podczas najbliższej konferencji Microsoftu.
Źródło: The Verge,

_ LOP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)