Przenośne akcesoria Antec do odtwarzania muzyki

Przenośne akcesoria Antec do odtwarzania muzyki

Przenośne akcesoria Antec do odtwarzania muzyki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.11.2012 15:10, aktualizacja: 06.11.2012 15:33

Firma ANTEC debiutuje na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych, wprowadzając szereg produktów audio z nowej serii ANTEC Mobile Products (a.m.p).

Akcesoria ANTEC a.m.p łączą się przez Bluetooth i zostały stworzone z myślą o odtwarzaniu muzyki z urządzeń mobilnych, takich jak: smartfony, laptopy czy tablety. Wśród nowych modeli znalazły się: przenośny głośnik (SP1), bezprzewodowe słuchawki z odbiornikiem Bluetooth (iso), odbiornik Bluetooth (gain) oraz słuchawki dokanałowe (dBs). Urządzenia dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

ANTEC SP1 to przenośny głośnik o łącznej mocy 6 W (RMS), który łączy się z urządzeniami mobilnymi dostępnymi w odległości 1. metrów. Produkt wykorzystuje technologię Bluetooth 2.1 EDR, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi użytkownik może w każdej chwili odebrać telefon i prowadzić rozmowę w trybie głośnomówiącym. SP1 wyposażono w litowo-jonową baterię 1500 mAh, która pozwala na około 10 godzin odtwarzania muzyki (przy średniej głośności). Baterię można ładować przez port Micro USB. Urządzenie waży zaledwie 380 g, a jego wymiary to 84 mm (wys.) x 184 mm (szer.) x 58 mm (dł.). SP1 dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej, zielono-białej oraz biało-różowej.

ANTEC iso to zestaw składający się z dokanałowych słuchawek z aktywną redukcją szumu i odbiornika HD Bluetooth w standardzie 3.0 EDR. Iso działa w promieniu 1. metrów, a litowo-polimerowa bateria ładowana przez kabel Micro USB pozwala na około 8 godzin odtwarzania muzyki i wytrzymuje do 200 godzin w trybie czuwania. Odbiornik wyposażono w mikrofon, a przyciski funkcyjne umożliwiają odebranie rozmowy telefonicznej, regulację głośności, pauzowanie lub przełączanie odtwarzanych plików. ANTEC iso waży zaledwie 25 g, a wymiary odbiornika to 40 mm (wys.) x 23 mm (szer.) x 15 mm (dł.). W zestawie znajdują się silikonowe nakładki do uszu w trzech rozmiarach. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-czerwonej i czarno-czerwonej.

ANTEC gain to odbiornik w formie klipsa wyposażony w technologię HD Bluetooth w wersji 3.0 EDR, do którego użytkownik może podpiąć dowolny zestaw słuchawkowy. Urządzenie odbiera sygnał w odległości 1. metrów, a litowo-jonowa bateria ładowana przez kabel Micro USB pozwala na około 6 godzin pracy i wytrzymuje około 140 godzin w trybie czuwania. Gain ma wbudowany mikrofon umożliwiający łatwe prowadzenie rozmów telefonicznych, a przyciski funkcyjne umieszczone w górnej części ułatwiają obsługę plików odtwarzanych z urządzenia mobilnego. Produkt dostępny jest w kolorach: czarnym, niebieskim, fioletowym, białym lub różowym.

Ceny:
ANTEC SP1 - 319 zł
ANTEC iso - 319 zł
ANTEC gain - 129 zł
ANTEC dBs - 7. zł

Gwarancja: 2 lata

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)