Sennheiser VMX Office - nowa słuchawka Bluetooth do biura

Sennheiser VMX Office - nowa słuchawka Bluetooth do biura

Sennheiser VMX Office - nowa słuchawka Bluetooth do biura
Źródło zdjęć: © senncom.com
18.09.2008 19:51, aktualizacja: 18.09.2008 21:10

Firma Sennheiser zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej słuchawki z rodziny VMX skierowanej głównie do osób pracujących w biurach, ceniących sobie wygodę i komfort noszenia...

Niemiecka firma _ Sennheiser _ zajmująca się wytwarzaniem mikrofonów, słuchawek i akcesoriów telefonicznych zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego produktu z rodziny _ VMX _ - _ VMX Office _. Nowa słuchawka _ Bluetooth® _ skierowana będzie głównie do osób pracujących w biurach, ceniących sobie wygodę i komfort noszenia.

Nowa słuchawka _ Bluetooth® Sennheiser VMX Office posiada ergonomiczne kształty, jest lekka - waży jedynie 15 gramów i potrafi samodzielnie dopasować się do ucha użytkownika, dzięki czemu jest bardzo wygodna w noszeniu. Do komunikacji z telefonem komórkowym wykorzystuje technologię Bluetooth® 2.0 _ - maksymalny zasięg działania wynosi 1. metrów. Dodatkowo w zestawie znajdziemy specjalną stację dokującą, pozwalającą na jej podłączenie do telefonu stacjonarnego lub komputera – zasięg nawet do 35 metrów. Ładowanie baterii może odbywać się poprzez umieszczenie słuchawki w stacji dokującej, podłączenie jej za pomocą kabla USB bezpośrednio do komputera lub też przy pomocy adaptera USB i zapalniczki samochodowej.

Obraz
© (fot. senncom.com)

Słuchawka _ VMX Office _ została wyposażona w dwudrożny system głośników, technologie poprawiające jakość dźwięku - _ eSCO (extended Synchronous Connections) _ i _ VoiceMax™ _ opierającą się na podwójnym mikrofonie oraz procesorze _ DSP (Digital Signal Processor) _ przeznaczonym do przetwarzania cyfrowych sygnałów, a także system ochrony słuchu _ ActiveGard™ _.

Niestety, jak na razie producent nie podaje ceny i daty wprowadzenia nowego produktu na rynek.

_ Szczegółowe dane techniczne _ Sennheiser VMX Office _: _

technologia: Bluetooth® 2.0
maksymalny czas rozmów: 5 godzin
maksymalny czas czuwania: ponad 100 godzin
waga 15 gramów
bateria litowa
pasmo przenoszenia 300 - 3400 Hz
czułość: -36dBV/Pa
maksymalna moc wyjściowa: 104dB SPL ograniczona przez ActiveGard™.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)