Przenośne DVD od Musteka

Przenośne DVD od Musteka

Przenośne DVD od Musteka
22.05.2007 10:00, aktualizacja: 22.05.2007 10:44

Niejeden użytkownik w trakcie wakacyjnego urlopu zatęskni za komputerem lub zestawem kina domowego, na którym w przerwie pomiędzy wypoczynkiem na plaży a zwiedzaniem pobliskich zabytków, mógłby obejrzeć ulubiony film. Remedium na te bolączki może być przenośny odtwarzacz DVD. Jedno z takich urządzeń, sygnowane logo firmy Mustek, trafia właśnie na polski rynek.

Urządzenie oznaczone jest symbolem MP76E dysponuje panoramicznym wyświetlaczem o przekątnej 7". Filmy można oglądać zarówno z nośników optycznych ( DVD, DVD+/R, DVD+/-RW, CD, CD-R i CD-RW ), jak i z kart pamięci - odtwarzacz dysponuje czytnikiem kart Secure Digital/Multimedia Card. Zgodnie z deklaracjami producenta, odtwarzacz może wyświetlać napisy dialogowe zawierające polskie znaki diakrytyczne, obsługuje wideo w formatach DivX i MP4, jest też zgodny z europejskim ( PAL ) i amerykańskim ( NTSC ) standardem telewizji.

W obudowie odtwarzacza znaleźć można wejście/wyjście AV, złącze koncentryczne, wyjście P-Scan i port USB. W zestawie z urządzeniem znalazł się zasilacz samochodowy, co pozwala korzystać z niego w trakcie podróży bez obaw o wyczerpanie akumulatora - wystarczy podłączyć go do gniazda zapalniczki.

Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją. Sugerowana cena netto wynosi 475 zł.

Strona producenta - http://www.mustek.com.tw

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)