Dedykowane akcesoria do Samsung Galaxy S II

Dedykowane akcesoria do Samsung Galaxy S II

21.06.2011 09:46, aktual.: 21.06.2011 10:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung wprowadził do oferty zestaw dedykowanych akcesoriów do smartfonu Galaxy S II. Pozwalają one na dłuższą pracę urządzenia, ułatwiają jego użytkowanie w samochodzie oraz podłączenie do domowych systemów rozrywki multimedialnej.

Galaxy S II to najbardziej zaawansowany smartfon firmy Samsung. Wyróżnia go szybki dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, wyświetlacz Super AMOLED Plus o przekątnej 4,3 cala, system operacyjny Android w wersji 2.3 oraz udoskonalony interfejs użytkownika TouchWiz 4.0.

Jednym z nowych akcesoriów jest zakładana na telefon zewnętrzna bateria PowerPack EEB-U2. o pojemności 1300 mAh. Wyposażono ją w diodę informującą o stanie naładowania i wyłącznik. Sugerowana detaliczna cena baterii to 259 zł.

Obraz
© (fot. Samsung)

Dla kierowców przeznaczono mocowany na przyssawkę uchwyt samochodowy ECS-V1A2BEG, który umożliwia dodatkowo ładowanie telefonu z gniazda zapalniczki oraz podłączenie sygnału audio do systemu dźwiękowego w samochodzie. To rozwiązanie, gdy chcemy skorzystać z wbudowanej w telefon nawigacji GPS. Cena tego zestawu to 12. zł.

Obraz
© (fot. Samsung)

Kolejnym wartym akcesorium jest biurkowa ładowarka ECR-D1A2BE. Umożliwia ona ładowanie telefonu, odtwarzanie muzyki poprzez wbudowany głośnik lub wyprowadzenie sygnału dźwiękowego na zewnętrzne głośniki. W ładowarkę wbudowano przyciski regulacji głośności, zaś umieszczony w ładowarce telefon automatycznie przełączany jest w tryb zegara biurkowego. Cena ładowarki to 14. zł.

Obraz
© (fot. Samsung)

Dla telefonu GALAXY S II dostępne są też przejściówki –. USB (umożliwia podłączenie zewnętrznych urządzeń pamięci masowych USB bezpośrednio do telefonu lub wykorzystanie telefonu jako pamięć USB) oraz HDMI (umożliwia podłączenie telefonu do telewizora lub monitora ze złączem HDMI). Rekomendowane ceny przejściówek to 39 zł (USB) i 89 zł (HDMI).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)