Nowe przenośne odtwarzacze Philips

Nowe przenośne odtwarzacze Philips

Nowe przenośne odtwarzacze Philips
Źródło zdjęć: © Philips
10.05.2010 16:11, aktualizacja: 10.05.2010 16:21

Przenośnie odtwarzacze DVD Philips PD7020, PD7000B, PD7042 umożliwiają oglądanie filmów, słuchanie utworów muzycznych, oglądanie zdjęć, a model PD7010 dodatkowo grę w gry komputerowe. Dzięki temu stanowią ciekawy gadżet do zabrania w podróż

Przenośny odtwarzacz dvd Philips PD701. wyposażony w bezprzewodowy kontroler gier zapewnia dziecku rozrywkę w trakcie podróży. Do odtwarzacza dołączono CD z zestawem gier. Kolorowy wyświetlacz TFT 7’’ zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu. Wbudowany w odtwarzaczu PD7010 akumulator pozwala na maksymalnie 3 godziny zabawy. W trakcie jazdy można ładować sprzęt przy pomocy dołączonego do zestawu zasilacza samochodowego. W przypadku utraty zasilania podczas oglądania ulubionej bajki maluch może oglądać dalej film od miejsca, w którym odtwarzacz został wyłączony zaraz po podłączeniu do zasilacza. W przypadku płyty, która została wyjęta z odtwarzacza wystarczy ponownie włączyć jej odtwarzanie, a następnie wznowić odtwarzanie na pilocie. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wygodnie oglądało swój ulubiony film, przyczep odtwarzacz DVD do zagłówka samochodowego. Do zestawu dodano specjalny pokrowiec na uchwyt samochodowy.

Obraz
© Przenośny odtwarzacz DVD Philips PD7010 (fot. Philips)

Jeszcze większą wygodę oglądanych filmów możesz zapewnić dziecku korzystając z odtwarzacza Philips PD704. wyposażonego w dwa 7-calowe ekrany pozwalające na oglądanie tego samego filmu na dwóch różnych ekranach. Do odtwarzacza dodano 2 zestawy słuchawek. Podłączenie dwóch odtwarzaczy znajdujących się z tyłu może odbywać się za pomocą jednego przewodu. Kolorowy wyświetlacz TFT LCD 7’’ wyświetla obraz w proporcjach 16:9 zachowując jakość HD. Obraz jest wyświetlany bez czarnych pasów u góry i u dołu bez utraty jakości w wyniku zmiany skali obrazu. Wbudowany akumulator pozwala na 2-godzinne bezprzewodowe korzystanie ze sprzętu.

Obraz
© Przenośny odtwarzacz DVD Philips PD7042 (fot. Philips)

Odtwarzacz DVD Philips PD7000. może pracować na baterii do 2,5 godziny. Urządzenie wyposażono w obsługę formatu formatu DivX. Jeśli stracisz zasilanie po podłączeniu do prądu odtwarzany plik automatycznie wznawia się w miejscu, w którym zakończyło się jego odtwarzanie. Kinowe i muzyczne doznania wzbogacają głośniki stereofoniczne. Udogodnieniem w obsłudze małego przenośnego odtwarzacza jest jego odporność na wstrząsy, a także wskaźnik ładowania akumulatora.

Obraz
© Odtwarzacz DVD Philips PD7000B (fot. Philips)

7-calowy wyświetlacz LCD odtwarzacza DVD PD702. został wyposażony w obrotowy wyświetlacz. Wszystkie obrazy można oglądać w formacie panoramicznym 16:9. Urządzenie posiada również wbudowane głośniki stereofoniczne. Wygodę obsługi zwiększa akumulator pozwalający na oglądanie dowolnych obrazów do 4 godzin. Pokrowiec na uchwyt przyczepiany do zagłówka ułatwia podłączenie odtwarzacza w zagłówku fotela.

Obraz
© Odtwarzacz DVD Philips PD7020 (fot. Philips)

Wszystkie odtwarzacze DVD Philips: PD7010, PD7000B, PD7042 i PD7020:

- Odczytują formaty: DVD, DVD +/- R, DVD +/- RW, (S) VCD, CD, MP3-CD, CD, CD-RW i JPG.
- Odtwarzają płyty w trybie: szybkie odtwarzanie do tyłu, szybkie odtwarzanie do przodu, OSD, odtwarzanie wielokrotne, powiększanie i odtwarzanie od momentu zatrzymania.
- Dodatkowo każdy sprzęt posiada zasilacz samochodowy umożliwiający ładowanie odtwarzacza w trakcie podróży.
- Każdy sprzęt DVD zapamiętuje ostatnio odtwarzane miejsce w przypadku odłączenia od zasilania. Po podłączeniu do prądu wyświetlanie zostaje wznawiane od punktu, w którym je przerwano. W przypadku płyty CD wystarczy ponownie włożyć płytę do odtwarzacza, nacisnąć przycisk odtwarzania i wznowienia na pilocie.

Sugerowana cena detaliczna modelu PD7010: 529 PLN
Sugerowana cena detaliczna PD7042 : 969 PLN
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7000B: 449 PLN
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7020: 549 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)