Nowe przenośne odtwarzacze Philips

Nowe przenośne odtwarzacze Philips
Źródło zdjęć: © Philips

10.05.2010 16:11, aktual.: 10.05.2010 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przenośnie odtwarzacze DVD Philips PD7020, PD7000B, PD7042 umożliwiają oglądanie filmów, słuchanie utworów muzycznych, oglądanie zdjęć, a model PD7010 dodatkowo grę w gry komputerowe. Dzięki temu stanowią ciekawy gadżet do zabrania w podróż

Przenośny odtwarzacz dvd Philips PD701. wyposażony w bezprzewodowy kontroler gier zapewnia dziecku rozrywkę w trakcie podróży. Do odtwarzacza dołączono CD z zestawem gier. Kolorowy wyświetlacz TFT 7’’ zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu. Wbudowany w odtwarzaczu PD7010 akumulator pozwala na maksymalnie 3 godziny zabawy. W trakcie jazdy można ładować sprzęt przy pomocy dołączonego do zestawu zasilacza samochodowego. W przypadku utraty zasilania podczas oglądania ulubionej bajki maluch może oglądać dalej film od miejsca, w którym odtwarzacz został wyłączony zaraz po podłączeniu do zasilacza. W przypadku płyty, która została wyjęta z odtwarzacza wystarczy ponownie włączyć jej odtwarzanie, a następnie wznowić odtwarzanie na pilocie. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wygodnie oglądało swój ulubiony film, przyczep odtwarzacz DVD do zagłówka samochodowego. Do zestawu dodano specjalny pokrowiec na uchwyt samochodowy.

Obraz
© Przenośny odtwarzacz DVD Philips PD7010 (fot. Philips)

Jeszcze większą wygodę oglądanych filmów możesz zapewnić dziecku korzystając z odtwarzacza Philips PD704. wyposażonego w dwa 7-calowe ekrany pozwalające na oglądanie tego samego filmu na dwóch różnych ekranach. Do odtwarzacza dodano 2 zestawy słuchawek. Podłączenie dwóch odtwarzaczy znajdujących się z tyłu może odbywać się za pomocą jednego przewodu. Kolorowy wyświetlacz TFT LCD 7’’ wyświetla obraz w proporcjach 16:9 zachowując jakość HD. Obraz jest wyświetlany bez czarnych pasów u góry i u dołu bez utraty jakości w wyniku zmiany skali obrazu. Wbudowany akumulator pozwala na 2-godzinne bezprzewodowe korzystanie ze sprzętu.

Obraz
© Przenośny odtwarzacz DVD Philips PD7042 (fot. Philips)

Odtwarzacz DVD Philips PD7000. może pracować na baterii do 2,5 godziny. Urządzenie wyposażono w obsługę formatu formatu DivX. Jeśli stracisz zasilanie po podłączeniu do prądu odtwarzany plik automatycznie wznawia się w miejscu, w którym zakończyło się jego odtwarzanie. Kinowe i muzyczne doznania wzbogacają głośniki stereofoniczne. Udogodnieniem w obsłudze małego przenośnego odtwarzacza jest jego odporność na wstrząsy, a także wskaźnik ładowania akumulatora.

Obraz
© Odtwarzacz DVD Philips PD7000B (fot. Philips)

7-calowy wyświetlacz LCD odtwarzacza DVD PD702. został wyposażony w obrotowy wyświetlacz. Wszystkie obrazy można oglądać w formacie panoramicznym 16:9. Urządzenie posiada również wbudowane głośniki stereofoniczne. Wygodę obsługi zwiększa akumulator pozwalający na oglądanie dowolnych obrazów do 4 godzin. Pokrowiec na uchwyt przyczepiany do zagłówka ułatwia podłączenie odtwarzacza w zagłówku fotela.

Obraz
© Odtwarzacz DVD Philips PD7020 (fot. Philips)

Wszystkie odtwarzacze DVD Philips: PD7010, PD7000B, PD7042 i PD7020:

- Odczytują formaty: DVD, DVD +/- R, DVD +/- RW, (S) VCD, CD, MP3-CD, CD, CD-RW i JPG.
- Odtwarzają płyty w trybie: szybkie odtwarzanie do tyłu, szybkie odtwarzanie do przodu, OSD, odtwarzanie wielokrotne, powiększanie i odtwarzanie od momentu zatrzymania.
- Dodatkowo każdy sprzęt posiada zasilacz samochodowy umożliwiający ładowanie odtwarzacza w trakcie podróży.
- Każdy sprzęt DVD zapamiętuje ostatnio odtwarzane miejsce w przypadku odłączenia od zasilania. Po podłączeniu do prądu wyświetlanie zostaje wznawiane od punktu, w którym je przerwano. W przypadku płyty CD wystarczy ponownie włożyć płytę do odtwarzacza, nacisnąć przycisk odtwarzania i wznowienia na pilocie.

Sugerowana cena detaliczna modelu PD7010: 529 PLN
Sugerowana cena detaliczna PD7042 : 969 PLN
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7000B: 449 PLN
Sugerowana cena detaliczna modelu PD7020: 549 PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)