Programiści mks_vir pracują nad nowym programem antywirusowym

Programiści mks_vir pracują nad nowym programem antywirusowym

Programiści mks_vir pracują nad nowym programem antywirusowym
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos
20.03.2012 12:47, aktualizacja: 04.05.2012 12:41

Zespół programistów stojących za sukcesem legendarnego polskiego antywirusa mks_vir pracuje obecnie nad zupełnie nowym programem.

FileMedic nie będzie jednak kontynuacją mks_vir, a zupełnie nowym produktem. Większościowym udziałowcem powstałej spółki jest Piotr Nowak - właściciel NetArt (m.in. nazwa.pl). Pracami międzynarodowego zespołu programistów przewodzi Mateusz Sell, syn Marka Sella, założyciela dawnego MKS. Kody źródłowe FileMedic zostały napisane od początku. Niebawem uruchomiona zostanie również oficjalna strona programu, a także rozpoczną się jego publiczne beta-testy, do których zostaną zaproszeni internauci.

Obecnie prowadzimy rygorystyczne testy wewnętrzne. Następnie planujemy udostępnić wersję beta w sieci

_ Obecnie prowadzimy rygorystyczne testy wewnętrzne. Następnie planujemy udostępnić wersję beta w sieci - pomoże nam to w zebraniu opinii przyszłych użytkowników i w możliwie jak najlepszym stopniu dopracować wersję, która trafi do sprzedaży - _ tłumaczy Mateusz Sell.

FileMedic docelowo ma być programem funkcjonującym na takich platformach jak Windows, Unix, Linux czy MacOS. Spółka FileMedic nawiązała już współpracę z firmami, które na bieżąco śledzą i aktualizują bazy wirusów z całego świata.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)