Polaroid wraca do gry! Nowy aparat już w maju

Polaroid wraca do gry! Nowy aparat już w maju

Polaroid wraca do gry! Nowy aparat już w maju
Źródło zdjęć: © polaroid.com
02.05.2010 00:57, aktualizacja: 02.05.2010 01:15

W zeszłym roku głośno było o zamiarach wznowienia produkcji popularnych niegdyś aparatów Polaroid. Dziś faktem jest, że w dobie cyfrowych technologii do gry wracają analogowe zdjęcia natychmiastowe...

W zeszłym roku głośno było o zamiarach wznowienia produkcji popularnych niegdyś aparatów Polaroid. Dziś faktem jest, że w dobie cyfrowych technologii do gry wracają analogowe zdjęcia natychmiastowe.

Firma Polaroid zaprezentowała nowy aparat fotograficzny umożliwiający niemal natychmiastowe wywołanie zdjęcia –. model 300. Producent zapewnia, że „nowość” oferuje wszystko to, co kochają fani tej techniki.

Aparat został wyposażony w automatyczną lampę błyskową i umożliwia robienie kolorowych zdjęć wielkości 4,6 cm x 6,2 cm. W zestawie znajdziemy 4 baterie typu AA, akumulator oraz pasek na nadgarstek. Niestety zabrakło specjalnych wkładów do robienia zdjęć, który trzeba kupić oddzielnie (cena: 9,9. dolara za pakiet 10 szt.).

Cena aparatu Polaroid 300 wynosi niespełna 90 dolarów i w zestawieniu z ceną specjalnych wkładów nie jest ona wygórowana. Jak łatwo można zauważyć, koszt zrobienia jednego zdjęcia wynosi w przybliżeniu 1 dolara. Nowy gadżet Polaroida ma trafić do sprzedaży już w maju.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)