Motorola DEFY - nowy smartfon już w Polsce

Motorola DEFY - nowy smartfon już w Polsce
Źródło zdjęć: © Motorola

28.10.2010 14:52, aktual.: 28.10.2010 15:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Motorola ogłosiła polską premierę nowego modelu telefonu DEFY. Motorola DEFY to płaski, kieszonkowy smartfon, oparty na platformie Android. Wyposażony w zaawansowane funkcje do przeglądania stron internetowych oraz 3,7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości zapewni pełnoekranowy widok ulubionych zdjęć, filmów wideo i stron internetowych

Telefon Motorola DEFY jest odporny na kurz i wodę. Dzięki temu użytkownik uniknie wielu problemów powodowanych przez takie codzienne przygody jak: zalanie telefonu w wyniku nagłej ulewy lub rozlania napoju, czy upuszczenie telefonu w piasek. Wyświetlacz telefonu jest pokryty powłoką zapobiegającą wszelkim zarysowaniom. Funkcja CrystalTalk PLUS, stawia czoła hałaśliwemu otoczeniu dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom, inteligentnie odfiltrowującym szumy w tle oraz wzmacniającym głos. Dzięki temu rozwiązaniu w hałaśliwym otoczeniu nie trzeba już krzyczeć.

Obraz
© (fot. Motorola)

Telefon Motorola DEFY wyposażony został w zaawansowane funkcje służące do przeglądania stron internetowych, korzystania z szeroko rozumianej rozrywki oraz zaawansowanych możliwości komunikacji z otoczeniem.

Dzięki Adobe Flash i 3,7-calowemu ekranowi WVGA użytkownicy mogą wyświetlać więcej stron www niż korzystając ze standardowych rozwiązań przeznaczonych dla smartfonów. Smartfon wyposażony jest również w 5-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową, cyfrowym zoomem i funkcją autofocus. Motorola DEFY obsługuje standard DLNA (Digital Living Network Alliance), pozwalający na przechowywanie i udostępnianie materiałów z kompatybilnymi urządzeniami domowymi, takimi jak: telewizory, konsole do gier czy komputery.

Wbudowany w telefon, odtwarzacz muzyczny posiada zaawansowane funkcje zarządzania multimediami. Przypisuje teksty piosenek do utworów, umożliwia ich wyszukiwanie, kupowanie i pobierane bezpośrednio z telefonu. Użytkownicy mają dostęp do ponad 10. 000 aplikacji, widgetów, gier z Android Market oraz do usług Google, w tym Google Search, Google Maps i Gmail.
Dostępność
Cena detaliczna Motorola DEFY bez abonamentu wynosi ok. 1499 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także