Motorola DEFY - nowy smartfon już w Polsce

Motorola DEFY - nowy smartfon już w Polsce

Motorola DEFY - nowy smartfon już w Polsce
Źródło zdjęć: © Motorola
28.10.2010 14:52, aktualizacja: 28.10.2010 15:15

Motorola ogłosiła polską premierę nowego modelu telefonu DEFY. Motorola DEFY to płaski, kieszonkowy smartfon, oparty na platformie Android. Wyposażony w zaawansowane funkcje do przeglądania stron internetowych oraz 3,7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości zapewni pełnoekranowy widok ulubionych zdjęć, filmów wideo i stron internetowych

Telefon Motorola DEFY jest odporny na kurz i wodę. Dzięki temu użytkownik uniknie wielu problemów powodowanych przez takie codzienne przygody jak: zalanie telefonu w wyniku nagłej ulewy lub rozlania napoju, czy upuszczenie telefonu w piasek. Wyświetlacz telefonu jest pokryty powłoką zapobiegającą wszelkim zarysowaniom. Funkcja CrystalTalk PLUS, stawia czoła hałaśliwemu otoczeniu dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom, inteligentnie odfiltrowującym szumy w tle oraz wzmacniającym głos. Dzięki temu rozwiązaniu w hałaśliwym otoczeniu nie trzeba już krzyczeć.

Obraz
© (fot. Motorola)

Telefon Motorola DEFY wyposażony został w zaawansowane funkcje służące do przeglądania stron internetowych, korzystania z szeroko rozumianej rozrywki oraz zaawansowanych możliwości komunikacji z otoczeniem.

Dzięki Adobe Flash i 3,7-calowemu ekranowi WVGA użytkownicy mogą wyświetlać więcej stron www niż korzystając ze standardowych rozwiązań przeznaczonych dla smartfonów. Smartfon wyposażony jest również w 5-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową, cyfrowym zoomem i funkcją autofocus. Motorola DEFY obsługuje standard DLNA (Digital Living Network Alliance), pozwalający na przechowywanie i udostępnianie materiałów z kompatybilnymi urządzeniami domowymi, takimi jak: telewizory, konsole do gier czy komputery.

Wbudowany w telefon, odtwarzacz muzyczny posiada zaawansowane funkcje zarządzania multimediami. Przypisuje teksty piosenek do utworów, umożliwia ich wyszukiwanie, kupowanie i pobierane bezpośrednio z telefonu. Użytkownicy mają dostęp do ponad 10. 000 aplikacji, widgetów, gier z Android Market oraz do usług Google, w tym Google Search, Google Maps i Gmail.
Dostępność
Cena detaliczna Motorola DEFY bez abonamentu wynosi ok. 1499 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)