Nowy aparat Samsung WB110 z 26-krotnym zoomem

Strona głównaNowy aparat Samsung WB110 z 26-krotnym zoomem
24.10.2013 10:32
Nowy aparat Samsung WB110 z 26-krotnym zoomem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Samsung wprowadził do sprzedaży w Polsce kompaktowy aparat fotograficzny WB110. Aparat wyposażony jest w szerokokątny obiektyw 22,3 mm, podwójną stabilizację obrazu oraz 26-krotny zoom optyczny. Umożliwia on także nagrywanie filmów w standardzie HD.

Zastosowana w aparacie matryca to jednostka o rozdzielczości 20,2 megapikseli z szerokim zakresem czułości (80-320. ISO). Model WB110 został wyposażony w podwójną, optyczno-cyfrową stabilizację, dzięki czemu użytkownik może fotografować praktycznie w każdej sytuacji. 3-calowy wyświetlacz LCD umieszczony z tyłu urządzenia automatycznie dostosowuje swoją jasność do ilości światła w otoczeniu. Funkcja Smart Auto analizuje kluczowe elementy w kadrze i samoczynnie dobiera właściwe parametry obrazu, które pozwolą uzyskać najlepsze możliwe ujęcie. Osoby lubiące fotografować panoramy mogą liczyć na wsparcie opcji Live Panorama.

Model WB11. umożliwia także nagrywanie filmów w rozdzielczości HD z częstotliwością 30 klatek na sekundę. Aparat dostępny jest w kolorze czarnym lub czerwonym.

Cena: 850 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)