Operatorzy płacą za korzystanie z ich ofert

Operatorzy płacą za korzystanie z ich ofert

06.11.2007 18:39

Do świątecznego wysypu ofert został jeszcze miesiąc, a operatorzy posuwają się coraz dalej we wzbudzaniu zainteresowania swoimi propozycjami. Do tego stopnia, że gotowi są … za to zapłacić.

Do świątecznego wysypu ofert został jeszcze miesiąc, a operatorzy posuwają się coraz dalej we wzbudzaniu zainteresowania swoimi propozycjami. Do tego stopnia, że gotowi są …. za to zapłacić.
Wczoraj Netia zaoferowała dopłatę do 60. zł (które można wydać w dowolny sposób), jeśli klient zdecyduje się na podpisanie umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych i dostępu szerokopasmowego do Internetu.

Tego samego dnia Telekomunikacja Polska zaoferowała usługę NeoBonus, w której nowi, lub aktualni użytkownicy neostrady tp –. podpisując, lub przedłużając umowę - otrzymają do 300 zł na zakupy w Internecie. Tu jednak możliwości wydawania pieniędzy są konkretnie sprecyzowane. Wirtualną gotówkę można wydać na zakupy w sklepie merlin.pl, oferującym m.in. książki, muzykę, filmy i zabawki, a także na wybrane usługi wp.pl, takie jak: gryonline.wp.pl, mp3.pl, randka.wp.pl, bloog.pl, pocztówki.wp.pl, foto.wp.pl.

Jako trzecia do gry włączyła się Sferia. Jednak to nie operator tego kalibru, co Netia, czy TP, więc też nie ma mowy o dawaniu pieniędzy za podpisanie umowy. Ale i Sferia ma też coś, czym chce przyciągnąć nowych abonentów. Nowa oferta daje możliwość rozmów oraz wysyłanie SMS - ów w ramach jednego pakietu abonenckiego za darmo. Ponadto abonent może zakupić do 1. urządzeń, gdzie stawka cenowa między ich posiadaczami to także 0 gr.

Ciekawe, kto posunie się najdalej w oferowaniu pieniędzy w zamian za podpisanie umowy (i de facto wpłacanie ich z powrotem do kasy operatora). Swoich kart nie odkryli jeszcze operatorzy komórkowi. Tak, czy owak doczekaliśmy się czasów, w których operatorzy zamiast wydawać wyłącznie na reklamę swoich ofert w swoisty sposób płacą użytkownikom, za skorzystanie z nich.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)