Nowe zestawy kina domowego Smart Network 3D Blu-ray Disc firmy Panasonic

Nowe zestawy kina domowego Smart Network 3D Blu‑ray Disc firmy Panasonic

Nowe zestawy kina domowego Smart Network 3D Blu-ray Disc firmy Panasonic
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.02.2013 12:26, aktualizacja: 18.02.2013 13:17

Firma Panasonic poinformowała o wprowadzeniu na rynek europejski ośmiu nowych zestawów kina domowego FULL HD 3D Blu-ray Disc: SC-BTT880, SC-BTT560, SC-BTT500, SC-BTT460, SC-BTT400, SC-BTT230, SC BTT200 oraz SC-BTT100. Wszystkie urządzenia umożliwiają dostęp do opartej na chmurze internetowej platformy telewizyjnej VIERA Connect, a także oferują funkcje takie jak wbudowana obsługa sieci Wi-Fi (WLAN), zdalne sterowanie za pomocą smartfona, obsługa DLNA i cyfrowe złącze muzyczne do urządzeń iPod oraz iPhone.

Modele SC-BTT88. i SC-BTT560 mają srebrne, szczotkowane wykończenie i podstawki w kształcie litery V oraz trójkątne nacięcia. Wszystkie modele z zestawem głośników 5.1 są też wyposażone w system 3D Cinema Surround.

We wszystkich modelach jest zainstalowany wzmacniacz LincsD-amp, który został opracowany na podstawie stosowanej od lat w produktach firmy Panasonic technologii redukcji szumów Mash. Ogranicza on wahania amplitudy sygnału i zniekształcenia. W zestawach dostępne jest również złącze cyfrowe, które pozwala odtwarzać dźwięk z iPoda lub iPhone’a.

Funkcja zdalnego sterowania umożliwia dostosowywanie ustawień systemu za pomocą smartfona. Można też wpisywać znaki na klawiaturze urządzenia mobilnego, wybierać efekty dźwiękowe oraz wyszukiwać informacje na temat programów i filmów.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Inne opcje łączności to funkcja DLNA, która umożliwia udostępnianie i przeglądanie zdjęć cyfrowych, muzyki oraz wideo w sieci domowej. Do korzystania z funkcji łączności sieciowej nie jest wymagany kabel LAN. Karta Wi-Fi zainstalowana w jednostkach głównych SC-BTT880. SC-BTT560, SC-BTT500, SC-BTT230 oraz SC-BTT200 umożliwia łączenie się z usługami VIERA Connect i BD-Live bez podłączania systemu kina domowego za pomocą kabla LAN.

Oprócz jednego wyjścia HDMI, w modelach SC-BTT880. SC-BTT560, SC-BTT500, SC-BTT230 oraz SC-BTT200 dostępne są również dwa złącza HDMI, za pomocą których można podłączyć konsolę do gier albo dekoder. Dzięki funkcji Standby Pass Through sygnał przekazywany z podłączonych urządzeń za pośrednictwem złącza HDMI może być przesyłany nawet wtedy, gdy sam system kina domowego jest wyłączony.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)