Nowe zestawy kina domowego od Samsunga

Nowe zestawy kina domowego od Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.03.2015 15:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung wprowadza do sprzedaży nowe zestawy kina domowego. Modele HT-J7750W oraz HT-J7500W wchodzące w skład serii 7 to urządzenia o w miarę dużej mocy, wyposażone w odtwarzacze Blu-Ray oraz głośniki w systemach 7.1 lub 5.1.

Nowe modele zestawów kina domowego Samsung różnią się między sobą przede wszystkim łączną mocą (RMS) oraz liczbą i typem głośników: model HT-J7750W, o łącznej mocy 1330. to zestaw 7.1 wyposażony w 4 głośniki typu tallboy. Z kolei zestaw kina domowego 5.1 HT-J7500W wygeneruje moc 1000W.

Oba modele zostały wyposażone w dwurdzeniowe procesory, które zapewniają płynne działanie urządzeń i zastosowanych technologii. Wśród nich należy wspomnieć o algorytmie skalowania obrazu zaimplementowanym w odtwarzaczach Blu-ray wchodzących w skład zestawów. Dzięki niemu, filmy odtwarzane z płyt Blu-ray zostaną zeskalowane do rozdzielczości Ultra High Definition, a te z płyt DVD do Full HD 1080p.

Dzięki dostępowi do interfejsu Smart Hub czy możliwości użycia technologii Screen Mirroring pomiędzy zestawem kina domowego a smartfonem nie trzeba podłączać telewizora i smartfona do domowej sieci Wi-Fi. Używana jest funkcja Wi-Fi Direct, która pozwala połączyć urządzenia bezpośrednio i przesyłać filmy z telefonu prosto na ekran telewizora.

Wzmacniacz audio jest wyposażony w lampy próżniowe i technologię Crystal Amplifier Plus, filtrującą źródło dźwięku dwukrotnie. Dodatkowo, we wszystkich głośnikach została zastosowana hybrydowa membrana z dodatkiem nanorurek węglowych. Zestawy zostały także wyposażone w moduł do bezprzewodowego podłączenia głośników tylnych.

Odtwarzane nośniki / formaty:

Płyty: 3. Blu-ray Video, Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1
Formaty: AVCHD, DivX, WMV(1/2/3/7/9), WMA, LPCM, FLAC, AAC, MP3. JPEG (HD)

Kodowanie sygnału audio: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS 96/24. DTS-HD Master Audio, DTS Neo Fusion II

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)