Nowe odtwarzacze Blu‑ray Sony

Nowe odtwarzacze Blu-ray Sony

12.04.2011 11:35, aktual.: 15.04.2011 13:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony poszerzyło swoją ofertę odtwarzaczy Blu-Ray o trzy 2.1 kanałowe zestawy kina domowego, pierwszy w ofercie przenośny odtwarzacz Blu-Ray, a także o nowy, topowy odtwarzacz z wbudowanym komunikatorem Skype.

*2.1-kanałowe zestawy kina domowego *
Sony wprowadza trzy nowe, 2.1 kanałowe zestawy kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray: BDV-EF200. BDV-L600 i BDV-L800.

W zestawach użyto technologię Bravia Internet Video, dzięki czemu zestawy umożliwiają odtwarzanie filmów bezpośrednio z Internetu. Użyta technologia S-Force PRO ma według Sony pozwalić na reprodukcję wirtualnego dźwięku przestrzennego 3D i usuwać z widoku przewody, a technologia IP Noise Reduction zapewnić ostrość obrazu przy oglądaniu materiałów z Internetu.

Obraz
© BDV-L800 (fot. Sony)

Odtwarzacze wyposażono w dwa porty HDMI, a także stację dokującą dla urządzeń iPhone/iPod. Dodatkowo, użytkownicy iPodów Otuch, iPhonów i telefonów z system Android mogą zdalnie sterować pracą odtwarzaczy.
Modele BDV-L60. i BDV-L800M można ustawić poziomo, pionowo, a także zawiesić na ścianie. Zestaw BDV-L800 jest ponadto wyposażony w moduł komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi oraz głośniki o kącie emisji 270 stopni.

Odtwarzacz Full HD 3D: BDP-S780

Odtwarzacz Blu-ray BDP-S78. z funkcją konwersji obrazu 2D do 3D wyposażono w technologię IP Content Noise Reduction Pro, która optymalizuje obrazy o niższej jakości i ma zapewnić dobrą jakość filmów z Internetu. Technologia Super Bit Mapping Video ma natomiast sprawiać, że obraz wyróżnia się czystością, żywymi kolorami i naturalnym wyglądem zarówno przy odtwarzaniu z płyt Blu-ray i DVD, jak i oglądaniu filmów z Internetu o niższej rozdzielczości.

Obraz
© (fot. Sony)

Wyposażony w moduł Wi-Fi odtwarzacz BDP-S78. umożliwa prowadzenie rozmów i wideopołączeń przez Skype, na dużym ekranie Full HD. Aplikacja Media Remote pozwala natomiast surfować po internecie lub używać swojego smartfonu do sterowania odtwarzaczem.

*BDP-SX1 - przenośny odtwarzacz *
W tym roku firma Sony wprowadza na rynek swój pierwszy przenośny odtwarzacz Blu-ray: BDP-SX1.

Obraz
© (fot. Sony)

Odtwarzacz został wyposażony w 10,1-calowy (26 cm) obrotowy wyświetlacz LCD. Wbudowany port USB zapewnia łatwy dostęp do nagrań z różnych urządzeń przenośnych, a wewnętrzny akumulator wystarczy na 5 godzin odtwarzania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)