Nowe nawigacje Garmin nüvi

Nowe nawigacje Garmin nüvi14.09.2010 10:24
Nowe nawigacje Garmin nüvi
Źródło zdjęć: © Garmin

Firma Garmin ogłosiła wprowadzenie na rynek dwóch nowych serii osobistych urządzeń nawigacyjnych. Seria nüvi 2200 i 2300 wyposażone zostały w funkcje planowania podróży z wieloma punktami pośrednimi, funkcję podglądu trasy, jak również technologię nüRoute z opcjami trafficTrends oraz myTrends.

Nawigacje z serii nüvi 220. wyposażone zostały w 3,5’’ ekran dotykowy. Urządzenia mieszczą się w kieszeni. Seria nüvi 2200 oferuje funkcje, które ułatwią planowanie trasy z wykorzystaniem punktów pośrednich. Funkcja EcoRoute umożliwia kierowcom ograniczenie wydatków na paliwo i podpowiada jak jeździć bardziej oszczędnie i ekologicznie.

288764546871736467
Źródło zdjęć: © (fot. Garmin)

Modele nüvi 220. zapamiętują często wybierane cele i wykorzystują funkcję myTrends do przewidzenia celu podróży. Dodatkowo, na ekranie nawigacji wyświetlany jest przewidywany czas podróży i optymalna trasa. Podczas zwiedzania miast przydatny może być tryb nawigacji pieszej. Z wykorzystaniem opcjonalnych map cityXplorer modele nüvi 2200 pomogą wyznaczyć trasę w miejskiej dżungli, uwzględniając warianty transportu publicznego (metro, autobusy, kolej podmiejska).

Modele z serii nüvi 230. są wyposażone w panoramiczne ekrany dotykowe o przekątnej 4,3’’, pozwalające użytkownikom na podgląd kilku tras jednocześnie. Nawigacje nüvi 2360LT wyposażono w bezprzewodową technologię Bluetooth. Funkcja trafficTrends wyznacza drogę w oparciu o dane przechowywane w pamięci oraz informacje, na temat ruchu drogowego w danym obszarze o danej porze. Modele z najnowszych serii nüvi oznaczone literami „LT” posiadają darmową bezterminową subskrypcję komunikatów drogowych.

Nawigacja nüvi 2360LT posiada automatycznie dostosowującą się orientację ekranu. Orientację podczas podróży z pewnością ułatwi również widok 3D oraz cieniowana topografia terenu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)