Nowe nawigacje Garmin nüvi

Nowe nawigacje Garmin nüvi
Źródło zdjęć: © Garmin

14.09.2010 10:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Garmin ogłosiła wprowadzenie na rynek dwóch nowych serii osobistych urządzeń nawigacyjnych. Seria nüvi 2200 i 2300 wyposażone zostały w funkcje planowania podróży z wieloma punktami pośrednimi, funkcję podglądu trasy, jak również technologię nüRoute z opcjami trafficTrends oraz myTrends.

Nawigacje z serii nüvi 220. wyposażone zostały w 3,5’’ ekran dotykowy. Urządzenia mieszczą się w kieszeni. Seria nüvi 2200 oferuje funkcje, które ułatwią planowanie trasy z wykorzystaniem punktów pośrednich. Funkcja EcoRoute umożliwia kierowcom ograniczenie wydatków na paliwo i podpowiada jak jeździć bardziej oszczędnie i ekologicznie.

Obraz
© (fot. Garmin)

Modele nüvi 220. zapamiętują często wybierane cele i wykorzystują funkcję myTrends do przewidzenia celu podróży. Dodatkowo, na ekranie nawigacji wyświetlany jest przewidywany czas podróży i optymalna trasa. Podczas zwiedzania miast przydatny może być tryb nawigacji pieszej. Z wykorzystaniem opcjonalnych map cityXplorer modele nüvi 2200 pomogą wyznaczyć trasę w miejskiej dżungli, uwzględniając warianty transportu publicznego (metro, autobusy, kolej podmiejska).

Modele z serii nüvi 230. są wyposażone w panoramiczne ekrany dotykowe o przekątnej 4,3’’, pozwalające użytkownikom na podgląd kilku tras jednocześnie. Nawigacje nüvi 2360LT wyposażono w bezprzewodową technologię Bluetooth. Funkcja trafficTrends wyznacza drogę w oparciu o dane przechowywane w pamięci oraz informacje, na temat ruchu drogowego w danym obszarze o danej porze. Modele z najnowszych serii nüvi oznaczone literami „LT” posiadają darmową bezterminową subskrypcję komunikatów drogowych.

Nawigacja nüvi 2360LT posiada automatycznie dostosowującą się orientację ekranu. Orientację podczas podróży z pewnością ułatwi również widok 3D oraz cieniowana topografia terenu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także