Nowe nawigacje TomTom

Nowe nawigacje TomTom

Nowe nawigacje TomTom
Źródło zdjęć: © TomTom
03.11.2009 11:27, aktualizacja: 03.11.2009 11:43

TomTom, wprowadza urządzenie nawigacyjne do inteligentnego wyznaczania trasy TomTom Start. Najnowsza nawigacja TomTom zapewnia łatwe i intuicyjne wyznaczanie tras przejazdu

TomTom Start został stworzony dla osób sporadycznie korzystających z samochodu i kierowców, którzy do tej pory nie mieli okazji czerpania korzyści z używania nawigacji samochodowej.

Proste w obsłudze menu wyświetla jedynie dwu-przyciskowy interfejs: Planuj Trasę i Przeglądaj Mapę. Wyposażone w 3,5”. ekran urządzenie jest niezwykle lekkie. Ponadto posiada uchwyt EasyPort co sprawia, że bez problemu zmieści sie w kieszeni, małej torbie czy samochodowym schowku.

Obraz
© (fot. TomTom)

_ "Wraz z wprowadzeniem TomTom Start, poczyniliśmy następny krok w rozpowszechnianiu nawigacji poprzez łatwość obsługi, dostępność i opłacalność, jednak bez kompromisów w zakresie wyznaczania najszybszych tras" _ - powiedział Andrzej Kasprzyk, Wiceprezes Sprzedaży TomTom na rynkach Europy Wschodniej i Rosji. _ "Nawigacja TomTom Start, dostępna w sześciu kolorach, jest wyposażona w innowacyjne technologie IQ Routes i Map Share" _ - dodaje Andrzej Kasprzyk.

Technologia IQ Routes korzysta z ponad 80. miliardów historycznych pomiarów prędkości kierowców na całym świecie, aby obliczyć najszybszą możliwą trasę. Zapewnia najszybsze trasy i dokładny czas dotarcia do celu o każdej porze dnia, w dowolnym miejscu i momencie. Natomiast innowacyjna technologia Map Share pozwala wszystkim kierowcom na nanoszenie poprawek do map, a następnie dzielenie się nimi z pozostałymi członkami społeczności Map Share oraz darmowe korzystanie z poprawek innych.

Uproszczone menu daje użytkownikom łatwy dostęp do bazy radarów i setek użytecznych miejsc uprzednio zainstalowanych w urządzeniu.

W celu większej personalizacji i dostosowania urządzenia do swoich potrzeb, użytkownicy mogą skorzystać z darmowego oprogramowania TomTom HOME i za jego pomocą pobrać interesujące ich dodatki, takie jak ekrany startowe i specjalne, zabawne głosy.

Dostępność i cena
TomTom Start w wersji standardowej (tylko mapa Polski) jest dostępny w kolorze białym i czarnym za 44. PLN. TomTom Start w wersji europejskiej (mapy 26 krajów Europy Środkowo-Wschodniej) jest dostępny za 555 PLN.

Wybór kolorowych obudów (StarSkins) jest dostępny na stronie www.tomtom.com/startskins oraz u dystrybutorów za 6. PLN.

Więcej informacji o TomTom Start w wersji standardowej (tylko mapa Polski): http://www.tomtom.com/products/product.php?ID=1053&Category=0&Lid=9

Więcej informacji o TomTom Start w wersji z mapami 26 krajów Europy: http://www.tomtom.com/products/product.php?ID=987&Category=0&Lid=9

Podstawowe parametry techniczne:

Prosty w obsłudze
• Plug & Go - uruchamianie urządzenia bez potrzeby instalacji.
• Uproszczone menu - dwu-przyciskowy interfejs: Planuj Trasę i Przeglądaj Mapę.
• Lekkie urządzenie (128g) z 3,5” ekranem i uchwytem EasyPort, który sprawia, że bez problemu zmieści sie w kieszeni, małej torbie czy samochodowym schowku.
•. Głośne i czytelne komendy głosowe.

Najlepsze trasy i mapy
• Technologia IQ Routes - oblicza najszybsze trasy niezależnie od pory dnia i godziny.
• Technologia Map Share - pozwala korzystać z tysięcy poprawek nanoszonych codziennie przez użytkowników nawigacji TomTom.
•. Gwarancja najnowszej mapy - niezależnie od daty kupna urządzenia użytkownik ma zawszę zagwarantowaną najnowszą wersję mapy.

Podwyższone bezpieczeństwo
• Realistyczne instrukcje obrazkowe - wyświetlane znaki drogowe ułatwiające nawigację.
• Wysokiej jakości głośnik - czytelne komendy głosowe i możliwość regulacji poziomu głośności.
•. Menu Help Me! - zapewnia dostęp do numerów ratunkowych i wskazówki jak dotrzeć do najbliższych służb ratunkowych.

Dodatkowe akcesoria
• Wybór kolorowych obudów (StarSkin) oraz wybór dopasowanych etui dostępnych na stronie www.tomtom.com/startskins za 64 PLN: Płonąca Czerwień, Lodowaty Niebieski, Elektryzująca Zieleń, Głęboki Fiolet, Słoneczna Żółć i Płonący Pomarańcz.
• Pokrowiec za 84 PLN.
• Stacjonarna ładowarka USB.
•. Ładowarka samochodowa USB.

Zobacz więcej z nową nawigacją TomTom XXL

TomTom przedstawia nawigację TomTom XXL IQ Routes z 5”. ekranem dotykowym i mapami 42 krajów Europy. Nowy model TomTom łączy funkcje szybkiego wyznaczania trasy i wygodnego, dużego ekranu. Kierowcy mogą teraz cieszyć się unikalnymi technologiami TomTom, w tym docenianą technologią IQ Routes oraz korzystać z doskonałego obrazu.

_ "Nowy TomTom XXL IQ Routes uzupełnia ofertę produktową TomTom zapewniając naszym klientom szeroką możliwość wyboru najbardziej odpowiadających im funkcji, w tym wielkości ekranu" _ - powiedział Andrzej Kasprzyk, Wiceprezes Sprzedaży TomTom na rynkach Europy Wschodniej i Rosji. _ "Wprowadzenie TomTom XXL idzie w parze z naszą strategią oferowania klientom szerokiej grupy produktowej, bazując na ich opinii" _ - dodaje Andrzej Kasprzyk.

Obraz
© (fot. TomTom)

Optymalne wyznaczanie tras

TomTom XXL IQ Routes korzysta z doświadczeń milionów użytkowników nawigacji TomTom na całym świecie. Przelicza ponad 80. miliardów historycznych pomiarów prędkości i na ich podstawie oblicza najszybszą trasę (IQ Routes). Ponadto pozwala użytkownikom na nanoszenie własnych poprawek na mapy i korzystanie z tysięcy poprawek nanoszonych każdego dnia przez innych użytkowników nawigacji TomTom (Map Share).

Dostępność i cena

Nowa nawigacja TomTom XXL IQ Routes z mapami 4. krajów Europy będzie dostępna w Polsce od października 2009 roku.

Sugerowana cena detaliczna TomTom XXL IQ Routes to 84. PLN.

Podstawowe parametry techniczne:

Prosty w obsłudze
• 5” ekran i poręczny uchwyt EasyPort, który sprawia, że nawigacja jest łatwa do przechowywania i przenoszenia.
• Plug & Go - uruchamianie urządzenia bez potrzeby instalacji.
•. Asystent Pasa Ruchu - realne odwzorowanie skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów oraz pomoc przy wyborze najbardziej odpowiedniego pasa ruchu, niezwykle pomocne w bezstresowej podróży.

Najlepsze trasy i mapy
• Technologia IQ Routes - oblicza najszybsze trasy niezależnie od pory dnia i godziny dzięki milionom kierowców, których doświadczenia są częścią map TomTom.
•. Technologia Map Share - pozwala korzystać z tysięcy poprawek nanoszonych codziennie przez użytkowników nawigacji TomTom.

Podwyższone bezpieczeństwo
•. Wysokiej jakości głośnik - czytelne komendy głosowe i możliwość regulacji poziomu głośności.
•. Menu Help Me! - zapewnia dostęp do numerów ratunkowych i wskazówki jak dotrzeć do najbliższych służb ratunkowych.

Dodatkowe akcesoria
• Pokrowiec za 84 PLN.
• Stacjonarna ładowarka USB.
• Ładowarka samochodowa USB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)