Nowe nawigacje TomTom

Nowe nawigacje TomTom
Źródło zdjęć: © TomTom

03.11.2009 11:27, aktual.: 03.11.2009 11:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TomTom, wprowadza urządzenie nawigacyjne do inteligentnego wyznaczania trasy TomTom Start. Najnowsza nawigacja TomTom zapewnia łatwe i intuicyjne wyznaczanie tras przejazdu

TomTom Start został stworzony dla osób sporadycznie korzystających z samochodu i kierowców, którzy do tej pory nie mieli okazji czerpania korzyści z używania nawigacji samochodowej.

Proste w obsłudze menu wyświetla jedynie dwu-przyciskowy interfejs: Planuj Trasę i Przeglądaj Mapę. Wyposażone w 3,5”. ekran urządzenie jest niezwykle lekkie. Ponadto posiada uchwyt EasyPort co sprawia, że bez problemu zmieści sie w kieszeni, małej torbie czy samochodowym schowku.

Obraz
© (fot. TomTom)

_ "Wraz z wprowadzeniem TomTom Start, poczyniliśmy następny krok w rozpowszechnianiu nawigacji poprzez łatwość obsługi, dostępność i opłacalność, jednak bez kompromisów w zakresie wyznaczania najszybszych tras" _ - powiedział Andrzej Kasprzyk, Wiceprezes Sprzedaży TomTom na rynkach Europy Wschodniej i Rosji. _ "Nawigacja TomTom Start, dostępna w sześciu kolorach, jest wyposażona w innowacyjne technologie IQ Routes i Map Share" _ - dodaje Andrzej Kasprzyk.

Technologia IQ Routes korzysta z ponad 80. miliardów historycznych pomiarów prędkości kierowców na całym świecie, aby obliczyć najszybszą możliwą trasę. Zapewnia najszybsze trasy i dokładny czas dotarcia do celu o każdej porze dnia, w dowolnym miejscu i momencie. Natomiast innowacyjna technologia Map Share pozwala wszystkim kierowcom na nanoszenie poprawek do map, a następnie dzielenie się nimi z pozostałymi członkami społeczności Map Share oraz darmowe korzystanie z poprawek innych.

Uproszczone menu daje użytkownikom łatwy dostęp do bazy radarów i setek użytecznych miejsc uprzednio zainstalowanych w urządzeniu.

W celu większej personalizacji i dostosowania urządzenia do swoich potrzeb, użytkownicy mogą skorzystać z darmowego oprogramowania TomTom HOME i za jego pomocą pobrać interesujące ich dodatki, takie jak ekrany startowe i specjalne, zabawne głosy.

Dostępność i cena
TomTom Start w wersji standardowej (tylko mapa Polski) jest dostępny w kolorze białym i czarnym za 44. PLN. TomTom Start w wersji europejskiej (mapy 26 krajów Europy Środkowo-Wschodniej) jest dostępny za 555 PLN.

Wybór kolorowych obudów (StarSkins) jest dostępny na stronie www.tomtom.com/startskins oraz u dystrybutorów za 6. PLN.

Więcej informacji o TomTom Start w wersji standardowej (tylko mapa Polski): http://www.tomtom.com/products/product.php?ID=1053&Category=0&Lid=9

Więcej informacji o TomTom Start w wersji z mapami 26 krajów Europy: http://www.tomtom.com/products/product.php?ID=987&Category=0&Lid=9

Podstawowe parametry techniczne:

Prosty w obsłudze
• Plug & Go - uruchamianie urządzenia bez potrzeby instalacji.
• Uproszczone menu - dwu-przyciskowy interfejs: Planuj Trasę i Przeglądaj Mapę.
• Lekkie urządzenie (128g) z 3,5” ekranem i uchwytem EasyPort, który sprawia, że bez problemu zmieści sie w kieszeni, małej torbie czy samochodowym schowku.
•. Głośne i czytelne komendy głosowe.

Najlepsze trasy i mapy
• Technologia IQ Routes - oblicza najszybsze trasy niezależnie od pory dnia i godziny.
• Technologia Map Share - pozwala korzystać z tysięcy poprawek nanoszonych codziennie przez użytkowników nawigacji TomTom.
•. Gwarancja najnowszej mapy - niezależnie od daty kupna urządzenia użytkownik ma zawszę zagwarantowaną najnowszą wersję mapy.

Podwyższone bezpieczeństwo
• Realistyczne instrukcje obrazkowe - wyświetlane znaki drogowe ułatwiające nawigację.
• Wysokiej jakości głośnik - czytelne komendy głosowe i możliwość regulacji poziomu głośności.
•. Menu Help Me! - zapewnia dostęp do numerów ratunkowych i wskazówki jak dotrzeć do najbliższych służb ratunkowych.

Dodatkowe akcesoria
• Wybór kolorowych obudów (StarSkin) oraz wybór dopasowanych etui dostępnych na stronie www.tomtom.com/startskins za 64 PLN: Płonąca Czerwień, Lodowaty Niebieski, Elektryzująca Zieleń, Głęboki Fiolet, Słoneczna Żółć i Płonący Pomarańcz.
• Pokrowiec za 84 PLN.
• Stacjonarna ładowarka USB.
•. Ładowarka samochodowa USB.

Zobacz więcej z nową nawigacją TomTom XXL

TomTom przedstawia nawigację TomTom XXL IQ Routes z 5”. ekranem dotykowym i mapami 42 krajów Europy. Nowy model TomTom łączy funkcje szybkiego wyznaczania trasy i wygodnego, dużego ekranu. Kierowcy mogą teraz cieszyć się unikalnymi technologiami TomTom, w tym docenianą technologią IQ Routes oraz korzystać z doskonałego obrazu.

_ "Nowy TomTom XXL IQ Routes uzupełnia ofertę produktową TomTom zapewniając naszym klientom szeroką możliwość wyboru najbardziej odpowiadających im funkcji, w tym wielkości ekranu" _ - powiedział Andrzej Kasprzyk, Wiceprezes Sprzedaży TomTom na rynkach Europy Wschodniej i Rosji. _ "Wprowadzenie TomTom XXL idzie w parze z naszą strategią oferowania klientom szerokiej grupy produktowej, bazując na ich opinii" _ - dodaje Andrzej Kasprzyk.

Obraz
© (fot. TomTom)

Optymalne wyznaczanie tras

TomTom XXL IQ Routes korzysta z doświadczeń milionów użytkowników nawigacji TomTom na całym świecie. Przelicza ponad 80. miliardów historycznych pomiarów prędkości i na ich podstawie oblicza najszybszą trasę (IQ Routes). Ponadto pozwala użytkownikom na nanoszenie własnych poprawek na mapy i korzystanie z tysięcy poprawek nanoszonych każdego dnia przez innych użytkowników nawigacji TomTom (Map Share).

Dostępność i cena

Nowa nawigacja TomTom XXL IQ Routes z mapami 4. krajów Europy będzie dostępna w Polsce od października 2009 roku.

Sugerowana cena detaliczna TomTom XXL IQ Routes to 84. PLN.

Podstawowe parametry techniczne:

Prosty w obsłudze
• 5” ekran i poręczny uchwyt EasyPort, który sprawia, że nawigacja jest łatwa do przechowywania i przenoszenia.
• Plug & Go - uruchamianie urządzenia bez potrzeby instalacji.
•. Asystent Pasa Ruchu - realne odwzorowanie skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów oraz pomoc przy wyborze najbardziej odpowiedniego pasa ruchu, niezwykle pomocne w bezstresowej podróży.

Najlepsze trasy i mapy
• Technologia IQ Routes - oblicza najszybsze trasy niezależnie od pory dnia i godziny dzięki milionom kierowców, których doświadczenia są częścią map TomTom.
•. Technologia Map Share - pozwala korzystać z tysięcy poprawek nanoszonych codziennie przez użytkowników nawigacji TomTom.

Podwyższone bezpieczeństwo
•. Wysokiej jakości głośnik - czytelne komendy głosowe i możliwość regulacji poziomu głośności.
•. Menu Help Me! - zapewnia dostęp do numerów ratunkowych i wskazówki jak dotrzeć do najbliższych służb ratunkowych.

Dodatkowe akcesoria
• Pokrowiec za 84 PLN.
• Stacjonarna ładowarka USB.
• Ładowarka samochodowa USB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)