Nowe nawigacje Smailo - HD 5.0 Photo I HD 7.0 Mondo

Nowe nawigacje Smailo - HD 5.0 Photo I HD 7.0 Mondo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.12.2011 15:50, aktual.: 05.12.2011 16:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynek weszła nowa seria urządzeń nawigacyjnych Smailo. Urządzenia są wyposażone w duże ekrany o podwyższonej rozdzielczości: pięciocalowy HDx 5.0 Photo i siedmiocalowy HDx 7.0 Mondo.

Pierwsze z urządzeń został wyposażony w aparat i kamerę video oraz dwa wejścia na kartę SD, dzięki czemu można równocześnie korzystać z nawigacji i robić zdjęcia. Natomiast drugi model może pełnić funkcję przenośnego kina domowego. Oba modele są wyposażone w najnowszą werję AutoMapy Polska XL z funkcją AutoMapa Traffic.

Smailo HDx 5.0 Photo został wyposażony w aparat fotograficzny i kamerę wideo, a dzięki dwóm wejściom na karty SD urządzenie może równocześnie obsługiwać nawigację i robić zdjęcia z trasy. Natomiast siedmiocalowy wyświetlacz Samilo HDx 7.0 Mondo pozwala na wygodną obsługę nawet w dużym samochodzie rodzinnym, a w przypadku natrafienia na korek lub dłuższego postoju urządzenie może zamienić się w przenośne kino.

Nowe urządzenia posiadają odbiornik GPS Mediatek MT 3328. dzięki czemu szybko powinny łapać sygnał satelitów i nie gubić go nawet po wyjechaniu z długiego tunelu. Wzmocniona obudowa sprawia, że urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, a moduł Bluetooth umożliwia przekształcenie nawigacji w zestaw głośnomówiący. Urządzenia ma możliwość transmitowania poleceń głosowych, MP3 i audio-booków do systemu stereo samochodu za pomocą nadajnika FM. W zestawie znajduje się również kalkulator, kalendarz, gry, e-book reader.

Smailo HDx 5.0 Photo i 7.0 Mondo posiadają certyfikat programu nawigacyjnego AutoMapa. Dzięki funkcji Bluetooth DUN istnieje możliwość korzystania z jego pełnej funkcjonalności w tym aplikacji AutoMapa Traffic, która umożliwia kierowcy otrzymywanie informacji o aktualnej sytuacji na drodze. Urządzenie posiada również odblokowany system operacyjny, co pozwala na samodzielne instalowanie dowolnych aplikacji. Dzięki temu np. wybór programu do nawigacji od początku leży w gestii użytkownika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)