TomTom - nowe nawigacje z dożywotnimi subskrypcjami

TomTom - nowe nawigacje z dożywotnimi subskrypcjami

TomTom - nowe nawigacje z dożywotnimi subskrypcjami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.05.2015 15:34, aktualizacja: 04.05.2015 16:23

Wraz z pojawieniem się nowych nawigacji TomTom wprowadza dożywotnie subskrypcje usług Mapy świata i Fotoradary. Dożywotnie mapy pozwalają podróżować po całym świecie bez dodatkowych kosztów przez cały okres użytkowania nawigacji TomTom GO. Dożywotnia subskrypcja usługi Fotoradary zapewnia informacje o lokalizacji urządzeń (zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych) wykonujących zdjęcia kierowcom łamiącym przepisy również w ciągu całego okresu posługiwania się nawigacją.

TomTom GO 510. 610, 5100 i 6100 mają interaktywny ekran, obsługiwany za pomocą gestów rozsuwania i zsuwania palców, powiększania i przesuwania obrazu. Charakteryzują się również bogatym interfejsem użytkownika, uproszczoną interakcją, zastosowaniem map 3D oraz funkcją „Dotknij i jedź”. Kierowcy mogą wybierać pomiędzy ekranami o przekątnej 5 i 6 cali.

Aby ułatwić codzienne poruszanie się, w menu głównym nowych urządzeń TomTom GO zastosowano przyciski „Jedź do domu”. i „Jedź do pracy”, upraszczające i usprawniające nawigowanie.

Nawigacje TomTom GO łączą informacje o ruchu drogowym podawane w czasie rzeczywistym z technologią bazującą na danych historycznych, aby oferować kierowcom najszybszą dostępną trasę. TomTom Traffic obejmuje wszystkie odwzorowane dróg i łączy dane z milionów źródeł z całego świata, tak aby pomóc w omijaniu korków.

Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic jest dostępna za pośrednictwem smartfonu w przypadku nawigacji TomTom GO 51. i 610. TomTom GO 5100 i 6100 oferują ją z wykorzystaniem wbudowanej karty SIM z nielimitowaną ilością danych i bez dodatkowych kosztów związanych z roamingiem.

Nowe nawigacje TomTom są kompatybilne z usługą TomTom MyDrive. Kierowcy mogą użyć swoich smartfonów, tabletów lub komputerów, aby sprawdzić informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, planować trasy i wysłać miejsca docelowe do swoich nawigacji TomTom GO, zanim znajdą się w samochodzie. Wcześniejsze modele TomTom GO są również kompatybilne z MyDrive dzięki nieskomplikowanej aktualizacji oprogramowania.

Ceny: od 900 zł.
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)